Wpis z mikrobloga

Czesc miarski #slub #wesele #gdansk #pieniadze #warszawa

Ile powinno dawac sie wedlug was w koperte na slub kolegi?

Przy zalozeniach ze
- jestem #programista15k
- kolega nie chce oddac mi 200 zl za akumulator ktory zniszczyl korzystajac z mojego zapasowego samochodu za darmo
- slub odbywa sie w miejscu w ktorym prestiz na pewno nie jest brany w ogole pod uwage, wiec nawet nie zrobie sobie oznaczen na instagramiku ( ot wiejska potupaja)
  • 16
  • Odpowiedz
@uzytkownik8: 150 od glowy bedzie gites, jak go nie lubisz to odlicz aku ale, ale nie wydaje mi sie ze powinien CI placić za nowy aku jesli ten 5 letni akurat sie wykonczyl jak on mial auto.
  • Odpowiedz
@uzytkownik8: czyli próbujesz się dorobić na koledze, dałeś mu stary akumulator (po 3 msc akumulator powinien dalej działać jak jest dobry, wystarczy naładować), a teraz próbujesz go naciągnać na nowy. Nieładnie.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: zapytalem bo mialem zamiar wrzucic 3k a w internetach pisza ze max 500 wiec chcialem uslyszec zdanie obeznanych w swiecie wykopkow bo ja to tylko w piwnicy siedze. Zarabiam wiecej niz 15k robaku wiec mi tu nie smrodz w moich rozterkach zyciowych wyzszej klasy sredniej.
  • Odpowiedz
Zarabiam wiecej niz 15k robaku wiec mi tu nie smrodz w moich rozterkach zyciowych wyzszej klasy sredniej.


@uzytkownik8: No już, idź niech ci mama zrobi zupy na pocieszenie, że ktoś rozpracował twój misterny bait xD
  • Odpowiedz