Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@absinth: dla nastolatki raczej się nie nada. Córka ma teraz 4 lata, spokojnie z 5 lat jej posłuży, może trochę dłużej nawet. Jak będzie starsza i będzie potrzebować takiego miejsca to udostępnienię jej moją jaskinię ;)
@Mroczul: nawet nie chodzi mi o pełnoprawną jaskinię, tylko bardziej czy da się tam wstawić jakieś łóżko/kanapę (np. 90x200), małe biurko/szafkę i uciec na noc (albo chociaż godzinę) od rodziców ;) dlatego pytałam o rozmiar :) bo ogólnie pomysł super :)
@Mroczul: trochę szkoda, że się nie pokusiliście o trochę większe (żeby miało tak 2m po jednej ścianie i chociaż ten 1.8 wysokości) :) ale liczę, że jak córka podrośnie to się poprawisz! ( ͡º ͜ʖ͡º) wiesz, tak z perspektywy (byłej niestety) nastolatki czasem trzeba coś obgadać z koleżanką a ciężko jak rodzice wszystko słyszą :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@absinth: wychowałem się w mieszkaniu gdzie były dwa pokoje, jeden rodziców i drugi, który dzieliłem z 10 lat młodsza siostrą. Wiem o co chodzi. Będzie dobrze, teraz mamy miejsce dla każdego :)
@Mroczul: no i super! cieszę się, że rozumiesz o co mi chodziło (chociaż jak miałam 15 lat to było niby 120m w mieszkaniu i nadal rodzice wszystko słyszeli ( ͡° ʖ̯ ͡°) i potem mi wypominali- niby żartem- jakąś grę w butelkę z kolegami ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) :) ale naprawdę szanuję pomysł :)
Pewnie to ja się błaźnie


@reizen: Tak. Jeśli wypowiadasz się na tematy o których masz małe pojęcie to tak. Jak np o kościele.

ty nazywasz nieznajomego typa w internecie ćpunem


@reizen: Nazywam osobę zażywającą narkotyki ćpunem.

wiedząc o nim tylko to, że zbudował w ogródku wspólnie z córka domek dla niej.


@reizen: Bzdura. Wiem o nim więcej. Ale oczywiście musiał wbić się w rozmowę adwokat z dupy i się