Wpis z mikrobloga

#gownowpis #zalesie z cyklu: "Zrobił zakupy w biedrze i jak zwykle zdziwiony, że został wydymany na sucho" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

NIE POLECAM mięsa na steki z Biedronki, wyprodukowanego przez Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o., które to właśnie jest na promocji. 3 z 4 tacek z datami ważności za 4-5 dni po otwarciu rozpostarło wokół przepiękny zapach zgnilizny.

Czy to wina producenta, że nie potrafi zrobić tacek? Dystrybutora? A może wina konkretnego sklepu, że zastosował dobrze znane biedronkowe praktyki pod tytułem "niech paleta z mięsem postoi pół dnia w cieple, bo nie ma teraz czasu jej rozładować"? Nie wiem, ala sobie tutaj nie mam niczego do zarzucenia w kwestii utrzymania łańcucha chłodniczego.

Pic rel, to tacki, o które chodzi, bo moje od razu trafiły do śmietnika (może jakbym kupił je mniej niż 15 minut temu, to bym zareklamował, ale kupiłem wczoraj, więc nawet by mi się nie chciało iść tam i dawać robić z siebie winnego tej sytuacji, a niestety nie umiem odpysknąć).

( ͡° ʖ̯ ͡°)

#biedronka #januszebiznesu
qqqruqq - #gownowpis #zalesie z cyklu: "Zrobił zakupy w biedrze i jak zwykle zdziwion...

źródło: comment_1592071869zzayw34EHZ58AhnVVkdWdu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
przeterminowane 3 dni

no ale przynajmniej było przeterminowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety taka jest mentalność Polaków, że nic nie robią to takie praktyki będą.

@prostymysliciel: Polaków w piekielnym kotle pilnować nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qqqruqq: Nie będę dochodził co było nie tak ale może ktoś w Biedronce dał ciała i nie trzymali ich w lodówce. Ewentualnie ?(ale przy takiej ilości to mało prawdopodobne) ktoś wziął je z lodówki i zamiast kupić schował je gdzieś a pracownik zamiast zutylizować wstawił je z powrotem do lodówki.
  • Odpowiedz