Wpis z mikrobloga

#ksiazki #studia #literatura #uk

Czy jako Polaczek-cebulaczek mam jakąś szansę dostać się na studia z literatury w UK? W ogóle się nie orientuje w uczelniach wyższych poza Polsza, może ktoś ogarnia temat? Interesują mnie tylko studia literackie. Nawet kursy, wszystko co związane z tematem. Angielski biegły. Matura z angielskiego i polskiego na rozszerzeniach ale to tu ma jakiś sens w ogóle? Czytałem, że na studia w UK trzeba mieć 3 rozszerzenia napisane na prawie maks, żeby w ogóle myśleć o startowaniu.
  • 34
@KinkyLovePill tak, to prawda, minimum dwa fakultety i rozpoczęte badania doktoranckie, wtedy uderzaj do Amazonu, jakieś 3-4 miesiące popracuj na magazynie, złapiesz lepiej inglisz floł, potem już możesz śmiało uderzać dalej (ASDA, Lidl, Iceland), kontakt z klientem, te sprawy, a studia o takim profilu na pewno pomogą ci w rozmowach na brejku z kolegami z pracy
@zly_wuj: Powodzenia w polaczkowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dupka boli polskiego śmiecia, że się człowiek czymś zajmuje a bydle pierdzi całe życie w fotel? Plucie w ryj a potem odwracanie kota ogonem, typowe dla polskiego untermenscha, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pysk psi ma być stulony, bo nawet porządku we własnym ogródku zrobić nie umiecie, ja już mam na was alergie, bo takiego zbydlonego
@zly_wuj: Co tam jeszcze szczekasz? xD Taki polaczek się przysra jak glonojad do szyby i jeszcze będzie coś tam jęczał. Z chamami trzeba ostro, polaczki na folwarkach się wyuczyły prostych przekazów, prosty język to podstawa do bydła.
@zly_wuj: Co tam chamie jeszcze? Ciekawostka, że tylko w polskim internecie ktoś się umie przysrac do tego, że ktoś inny czyta albo się interesuje sztukami rozmaitymi, taka kartoflana morde szlag jasny trafia i się robi jeszcze bardziej czerwona. Kwiiiiiiiiik beeeeee jak to ksiunzki czyta jak ja w życiu dwie zem przeczytol, beeeeee(smród cebuli i kapusty), prrrrt(smród przetrawionej kapusty). Od miesięcy nie rozmawiałem z nikim po polsku i tak odpoczalem, jak na
@zly_wuj: Ukryty przekaz xD Ty z ukrytym przekazem nigdy styczności nie mialewx. Chamstwo u was to jest ukryty przekaz, bycie chamem to jest codzienność, ukryte przekazy w byciu bydlęciem xD Tak się żyje na zielonej wyspie, gotując się w kotle pełnym gówna.
@KinkyLovePill: Znajdź uniwersytety i kierunki, którymi jesteś zainteresowany, poszukaj tam "entry requirements" dla Polski, zwykle podają min. ile by chcieli z matur. Jeżeli pracowałeś w jakichś dziedzinach powiązanych z kierunkiem, to też fajnie, bo będziesz później musiał mieć napisane referencje (może być nauczyciel, ale może być też np. pracodawca) i generalnie napisać coś tam o sobie podczas aplikacji. Jeżeli jesteś dorosły to też w wielu miejscach możesz próbować dostać się jako
@zly_wuj: No tak, bo bardzo ubolewam, że kraj w którym się urodziłem jest do stracenia przez zbydlenie, traktowanie się nawzajem jak ścierwo. Widzę polaczkowosc to jak do psa, poszedł! Tupać trzeba, bo jakbym się wdał z tobą w merytoryczną dyskusje to byś mnie zezarl chamstwem i zbydleniem. A tak to hau hau hau.
@zly_wuj: Straszny los? Życie poza krajem z gówna to jest odpoczynek dla duszy xD Ja żałuję, że postanowiłem do polskiego internetu wrócić bo człowiek chce coś popisać, pogadać a się nie da, bo bydle zaraz się trafi. Z polaczkami się nic nie da, ale wy tam się gotujecie jak żaby w tym wrzątku, bardzo dobrze xd Wszystko zawsze wraca, do polaczkow wraca przez pokolenia już.
@zly_wuj: Byłeś kiedyś na folwarku? Znam akurat kogoś kto był. PANY i CHAMY, taka jest wasza historia i tak się to kręci nawet dziś. Chamy pracują a pany się bawią. Korona miała włości, chamy pracowały na panów, a Zydzi byli doradcami urzędników. Często to Żyd decydował co się stanie z polską rodzina. Bo Pan miał prawo zabić takiego chłopa i cała jego rodzinę, mógł bezkarnie zabić chłopa. Jak psa, jak ścierwo.