Wpis z mikrobloga

@michalpirog
Do Prezydenta @prezydent_pl Andrzeja Dudy.
Naziści uznawali osoby homoseksualne za stanowiące zagrożenie dla prawidłowego rozwoju "rasy aryjskiej". W założeniach nacjonalistycznego pojmowania państwa niemieckiego osoby homoseksualne, podobnie jak Żydzi oraz osoby chore psychicznie, stanowiły realne niebezpieczeństwo dla "prawej" (heteronormatywnej) większości narodu.
W roku 1933 wydano rozporządzenie Adolfa Hitlera "O ochronie narodu i państwa", które zniosło nienaruszanie wolności osobistej, co doprowadziło do wielu aresztowań, skąd później wysyłano ich do obozów koncentracyjnych. W 2020 Pan walczy w Polsce z wymyśloną ideologią LGBT w obronie polskiej rodziny.
Widzi Pan podobieństwo?
Niech Pan się modli więcej i błaga o grzechów odpuszczenie już teraz, bo później może nie starczyć czasu. Niech Pan pamięta w modlitwie o ofiarach przemocy na tle homofobicznym, bo ich cierpienie jest napędzane pańską polityką

https://www.instagram.com/p/CBSBe6ohfsY/?utm_source=ig_web_copy_link

#lgbt #historia #polska #pirog
źródło: comment_1592031755pRn01pttVWeKuqbe6XGfxy.jpg
  • 13
@spere: ej... proszę mi wytłumaczyć..
Według mnie LGBT to nie ideologia, tylko skrótowiec od wszystkich innych orientacji seksualnych. Wiec oznacza ludzi. Czy się mylę?

Poza tym na czym w końcu polega ta ich „ideologia” bo już trochę się gubię w tym szajsie.
Oczywiście proszę nie pisać mi co mówi na ten temat TVP, albo TVN. Chce suche fakty ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spere: Czy ktoś, mówi o strzelaniu do lgbt? Nie. Po prostu przywileje finansowe powinny być dla rodzin bo one ponoszą trud wychowania nowych pokoleń. Dzieci niech sobie sami spłodzą, adopcja to nie zabawa.
Czy ktoś, mówi o strzelaniu do lgbt? Nie.

"Polska bez LGBT jest najpiekniejsza " - Brudziński. Skoro nie o strzelanie chodzi, to jak chce się ich pozbyć? Przymusowa deportacja?

Po prostu przywileje finansowe powinny być dla rodzin bo one ponoszą trud wychowania nowych pokoleń. Dzieci niech sobie sami spłodzą, adopcja to nie zabawa.

Planujesz przymusowe rozwody dla bezpłodnych? Albo małżeństw po 50? Zaskoczę cię pewnie, ale geje i lesbijki mogą mieć dzieci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajak98: otóż żadna ideologia lgbt nie istnieje. Zwrot wymyślili sobie konserwatyści bo walczenie z ludźmi lgbt od razu przynosi na myśl działania nazistów, a walczenie z ideologią jest już całkiem normalną częścią polityki.
@Kuklak: z tego co mi wiadomo LGBT to jest ruch społeczny przedstawiający lesbijki, gejów itd. a ludzie którzy do niego należą nazywa się społecznością LGBT.
z tego co mi wiadomo LGBT to jest ruch społeczny przedstawiający lesbijki, gejów itd. a ludzie którzy do niego należą nazywa się społecznością LGBT.


@sg553: LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych
Czy Brudziński planuje jakieś akcje w celu pozbycia się LGBT (lesbijek, gejów, ...) z Polski?