Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 55
@maciorqa: tragedia, będę musiał ją schować w szafce RTV, o ile w ogóle ją kupię. Co za paszkwil... ( _)

@NoKappaSoldier73: wygląd ma duże znaczenie jeśli konsola jest elementem wystroju, często jest tam gdzie TV, czyli w salonie, centrum domu, do którego zapraszasz znajomych, dla mnie ten design to po prostu kicz.
  • Odpowiedz
@Krogan: imo konsola jest naprawdę ładna i ciekawie zaprojektowana ale tak jak wspomniał już ktoś wcześniej nie wpasuje się ona w większość pomieszczeń, w których będzie się znajdować. Takie ps4 praktycznie zawsze zlewa się z tłem i wystrojem pomieszczeniach przez co jest nie widoczna, a z ps5 już tak łatwo nie będzie :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciorqa: kupiłem 3 miesiące temu PS4 i jakoś na nie nie patrzę i nie podziwiam względów estetycznych, w ogóle przypomniało mi się, że kurz muszę zetrzeć
  • Odpowiedz
@maciorqa: póki co nic ciekawego nie pokazano, można spokojnie ten rok czy 2 poczekać. W tym roku wyjdzie na nie wielkie nic, a przynajmniej na Xboxa jeszcze sporo do ogrania jest. Ja poczekam jak z bieżącą generacją na ew. odświeżenie modelu może nie będą rozmiaru subwoofera lub wyglądać jak router wifi i cenę też zweryfikują :)
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: Uwierz mi, że w dzisiejszych czasach ludzie potrafią narobić tyle hałasu o wygląd termostatu pokojowego(takiego regulującego temp. w pomieszczeniu), że byłbyś w szoku. Kształt nie taki, za mały, za duży, za kwadratowy, za okrągły, nie ten odcień RALu, no #!$%@? można dostać. To nie są pojedyncze przypadki, to jest codzienność...

Ja mam takie samo podejście jak ty, ale uwierz mi, wygląd ma w ostatnim czasie olbrzymie znaczenie
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: jestem estetą i dla mnie wygląd każdego sprzętu jest istotny, nie gram na kompie poza war thunderkiem i anno, większość moich gier to multiplatformy, w moim przypadku i pewnie nie tylko moim wygląd też będzie istotny i x ma tu przewagę w swoim stosowaniu i prostocie.
  • Odpowiedz