Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: akurat o dziwo znacznie mniej sklepów zostało zrabowanych w dzielnicach gdzie ludzie posiadali broń? Wiesz może dlaczego? Bo właściciele wystawiali lufę przez balkon i jeden bandyta z drugim dwa razy się zastanowił czy pomazać/zrabować ten sklep. Także nie pieprz mi głupot, że broń jest powodem takiej przestępczości bo co pokazują przykłady z Europy nawet i ciężarówka można kogoś zabić...
akurat o dziwo znacznie mniej sklepów zostało zrabowanych w dzielnicach gdzie ludzie posiadali broń?


@provotor: Wszystko fajnie ale też przypadkiem znacznie więcej strzelanin w szkołach jest w krajach gdzie broń jednak jest dostępna.

Zresztą twoje twierdzenie zapewne też pochodzi z odbytu orangutana bo w USA nie ma dzielnic gdzie ludzie nie posiadają broni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: nie jestem zwolennikiem całkowitej swobody do posiadania broni ale jak podałem przykład wyżej gnat może służyć jako skuteczny odstraszacz. Kolejna sprawa to wynaleźli broń autonomiczną? Postęp idzie do przodu, nie ma co. Zawsze myślałem, że musi być ktoś kto tę broń obsługuje tak jak obsługuje się nóż czy prowadzi się ciężarówkę. Głupi ja ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
Zawsze myślałem, że musi być ktoś kto tę broń obsługuje tak jak obsługuje się nóż czy prowadzi się ciężarówkę


@provotor: Żyjemy w społeczeństwie a część ludzi zmaga się z problemami psychicznymi, broń ogólnodostępna zawsze przeniknie w nieodpowiednie ręce. Prawie każda broń w rękach karteli czy pospolitych przestępców w USA była kiedyś sprzedana legalnie. W dodatku taka broń przenika do krajów sąsiednich. Amerykanie narzekają na imigrację z Meksyku a sami są przyczyną
ty serio uważasz, że kartele posługują się licencjonowana bronią?


@provotor: A gdzie padlo takie stwierdzenie? Widze ze prawicowa manipulacja motzno. Ja tylko powiedzialem ze kazda bron uzywana przez kartele byla kiedys kupiona legalnie. To ze potem wpadla do karteli i przestepcow np w zwiazku z kradzieza, nieleglalna odsprzedaza itd to juz inna bajka. Oczywiscie prawicowiec nie zrozumie bo prawicowiec potrafi rozumowac tylko w maksymalnym uproszczeniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AntyDojcz: akurat mnie ciężko utożsamiać z prawica jak już to z centrum ale najlepiej rzucać epitetami jak się nie ma argumentów xD

Napisałeś:

Prawie każda broń w rękach karteli czy pospolitych przestępców w USA była kiedyś sprzedana legalnie.

Dlatego uznałem, że twoim zdaniem kartel kupuje broń na legalnym rynku. Doprecyzowałeś i to się chwali.

prawicowiec potrafi rozumowac
Tutaj postawiłbym kropkę bo jak prawica nie rozumuje to nie wiem na jakim poziomie