Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Taka krępująca sprawa. Bo trochę zaniedbałam uszy i mam korek z wosku. Ktoś kogoś poleci? Gdzie z tym iść? #szczecin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ee2ab3c728c34cfab07ef83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[===================.....................] 48% (112zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
  • 16
Są specjalne krople, spreje a najlepsze chyba świeczki co wytopi wosk, strzykawki z soda itp a najlepiej to zostawić jak jest skoro się nie dba
@snitch: świeczki i soda mogą najwyżej uszkodzić słuch. W aptece są krople z oliwą, działają a najlepiej to iść do laryngologa i wypłukać uszy. Mało przyjemne pięć minut i po sprawie. Warto przed płukaniem parę dni używać kropli z apteki bo sprawiają że woskowina jest bardziej plastyczna i jest mniej nieprzyjemnie.

Do tego korek to nie zawsze oznaka zaniedbania - niektóre osoby mają taką budowę ucha że codzienne mycie i krople
EleganckaPantera: Do laryngologa, jeżeli masz korek gdzieś pomiędzy gardłem a uchem to będziesz musiała nabrać dużo powietrza do ust i wstrzymać powietrze. Laryngolog bierze gruchę, przykłada do dziurki od nosa i mocno ściska gruchę, boli w #!$%@? taki zabieg. Jeżeli masz korek w przewodzie słuchowym zewnętrznym no to tak jak wyżej wlewają strzykawką pod niewielkim ciśnieniem ciepłą wodę do ucha i korek wypływa. Na początku takiego zabiegu tak się przestraszyłem jak