Wpis z mikrobloga

Ja to myślę, że SONY mogło by tam nasrać do tej konsoli a fanboy'e i tak by to jakoś podparły, że innowacyjny system chłodzenia itp. Fanboyostwo to największe zło, ja zawsze staram się sprawdzić sprzęt - jego wady i zalety, kupowanie znaczkiem jest złe.
Na next generację wybiorę xboxa, liczę na zaciekłą walkę SONY I MS i kibicuje obu firmom bo tylko my gracze na tym zyskamy (ʘʘ)
#ps4 #ps5 #xboxone #konsole #gownowpis
  • 20
@ActiZ: Samochodowek jak Forza to jest juz z 30 i co chwila nowe wychodza a Uncharted, tlou czy god of war to gry jedyne w swoim rodzaju w ktore nie zagrasz nigdzie indziej, gamepass to jedyne co narazie ratuje xboxa
@wisemansaid: Miałem kilka konsol Sony - bardzo dobry sprzęt, ale z exów to jak pisałem - podoba mi się tylko the last of us i uncharted :P A forza to forza, jak na moje król ścigałek.
@ActiZ: jako członek #teamplaystation stwierdzam, że event był mocno średni. Ciekawy pomysł zapożyczony od xboxa z brakiem napędu, zobaczymy na ile wycenią te wersję. Brakowało mi pokazania The Last of Us, czy nowego God of War, na plus nowe Horizon Zero Dawn oraz Gran Turismo. Największe zaskoczenie z Deathloop od Arkane Studios, chociaż widać tutaj sporo mechanik z Prey oraz Dishonored ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze
@ActiZ:

zawsze staram się sprawdzić sprzęt - jego wady i zalety, kupowanie znaczkiem jest złe.

Na next generację wybiorę xboxa


xD

Podsumowując: jeszcze nie wiesz zbyt wiele o konsolach, nie ma opcji żeby dowiedzieć się co w konsoli jest niefajnego, ale za to już wiesz którą kupisz. To jest prawdziwa definicja fanboyostwa.

Ja poczekam jeszcze do premiery i po dwóch miesiącach może zacznę się zastanawiać czy warto kupować.