Wpis z mikrobloga

PO po raz kolejny za a nawet przeciw, tym razem w temacie LGBT w przestrzeni publicznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potwierdza się ostatnia wypowiedź (nigdy nie zdementowana!) posła tej formacji, który jasno zadeklarował, że nie ma opcji na wprowadzenie związków partnerskich i zgody na adopcji dzieci przez pary LGBT za prezydentury Rafała Trzaskowskiego.
Rewolucjonisto, homoseksualisto! Nie daj się nabrać na chorągiewki na wietrze, karierowiczów i kłamców z POPiSu, mówiąc poważnie to już lepiej głosuj na Lewicę która nie wstydzi się wartości, które są ci bliskie i która przynajmniej sprawia wrażenie, że walczy o coś więcej, niż tylko o stołki w spółkach Skarbu Państwa.
#neuropa #lgbt #4konserwy #konfederacja #polityka
  • 25
@YgoR: eh, bo PO się ustawia jak im wiatr zawieje. Przecież w ostatnim głosowaniu nad tarza antykryzysową prawie jednogłośnie wstrzymali się od głosu w sprawie pomocy KK w ramach tarczy. To chcą rozdziału KK od państwa czy nie? Tak samo z LGBT.
@YgoR: PiS nigdy nie dopusci do legalizacji tych zwiazków, a tym bardziej malzenstw homoseksualnych czy adopcji dzieci. Natomiast klamstwem jest, że pis jest przeciwko osobom LGBT. Chodzi wyłącznie o zakaz promocji
@muwieszeptem: Z tego co wiem w Razem są ideowi, wieloletni działacze społeczni, kilka lat byli małą partią pozaparlamentarną, budowali struktury za własne pieniądze (chyba), nie mieli przychylności mediów mainstreamowych. Moja wizja Polski to parlament (zakładając demokracje parlamentarną, ale jestem otwarty na inne propozycje!) złożony z polityków, którym chodzi o coś więcej, niż tylko koryto. O to chodzi w tym wpisie, a to że do Razem mi światopoglądowo daleko to zupełnie inny
@muwieszeptem: Ich celem jest dojście do władzy, ale po to żeby realizować swój program i reformy systemowe a nie, żeby obsadzić kumpli w spółkach Skarbu Państwa. Gdyby chodziło o pieniądze już dawno posprzedawaliby się za stołki w większych partiach, na pewno nie działaliby przez kilkanaście lat (jak w przypadku ludzi z Konfy) na totalnym marginesie politycznym.
@YgoR:

Cholera, ale się tu was, wielbicieli gwałtu analnego w wykonaniu pisu, narobiło. Powstajecie przez podział czy co??

Narazie to trzeba PiS wywieść na taczkach. Ani konfa ani razem nie są wstanie tego osiągnąć bo są zbyt skrajne.
Jak nie PO to Zostaje PSL z Kosiniakiem aka chorągiewka albo Hołownia aka "konserwa umiarkowana".

To ja już wolę centrystę na PREZYDENTA,
Jeśli Trzastek wygra są szanse na wykrwawienie pisu. Przy odrobinie szczęścia
@RandomowyMetal:

Narazie to trzeba PiS wywieść na taczkach.


Zło to zło, obydwie partie zawiodły nasze oczekiwania, wywieźmy więc je za jednym razem obie na taczce nie dopuszczając ani Dudy, ani Trzaskowskiego do drugiej tury.