Wpis z mikrobloga

  • 0
@L3gion przy drugim sezonie obejrzałem cały w jeden wieczór i noc bo wierzgalem nogami jak mnie trzymało w napięciu, mega fajne wartości, relatable postacie i pokazanie świata jaki jest pod względem orientacji i tego że ludzie niehetero mają dokładnie te same problemy co hetero. Mega dobry.
  • Odpowiedz
@L3gion: serial bardzo fajny, ale jednak trochę polecieli z LGBT w drugim sezonie, bo w pewnym momencie zaczynasz się zastanawiać kto tam jeszcze został hetero xD I mówię to jako osoba, której nigdy takie rzeczy nie przeszkadzały, w sumie nawet ich nie zauważałem. Tutaj też mi nie przeszkadza, no ale zauważyłem tendencję i trochę mnie śmieszy, że prawie każdy tam ma ciągoty do swojej płci.
  • Odpowiedz
  • 0
@L3gion fajne ale w niektórych momentach jakby chcieli uczyć na siłę czegoś np. scena jak ta grubsza murzynka nagle nawija monolog o tym ile procent kobiet jest dotykanych bez ich zgody, imo ten czas możnaby przeznaczyć na jakąś akcję ale to Netflix xd i nawet mi nie piszcie że to dlatego że w nazwie jest education żebym i ja się czegos dowiedział bo w co 2 serialu netflixa są takie wzmianki
  • Odpowiedz
  • 0
Pomijam fakt, że postaci są bardzo uproszczone a niemalże każdy nagle jest homo albo ma problemy seksualne których nie mają dzieci po 15-16 lat xd
  • Odpowiedz