Wpis z mikrobloga

@faranhajt to januszostwo jest w dużej mierze napędzane przez samych "turystów", którzy bezkrytycznie kupią każe gówno za dowolne pieniądze, byle miało wygrawerowane "Pozdrowienia z Zakopanego!".
I tak to się kręci. Klienci chcą sztampy, lokalsi widzą łatwy zarobek, zaczynają się do tego przyzwyczajać a wypok musi potem regulować wolny rynek kręceniem małysza jak w przypadku willi Karpatia.

@Pani_Asia to Twoje zdjęcie?
Jak tak to super praca!
A jak nie to wypadałoby podać autora,
@Pani_Asia: Chochoły czyli wiejące często silne wiatry, od czegoś ta nazwa się wzięła, wieje tam. tak jak góry Bieszczady mają nazwę od takich strachów diabelskich zwanych czadami, bo tak trochę straszno i tu i tu..( _)
@Pani_Asia: fajna miejscówka. No i można na poboczu passacikiem przystanąć, kanapki wyjąć, i w kubotach na szczyt łączki wleźć.
A już na serio, to ślicznie tam. Nie jestem typem od długich samotnych spacerów, ale z takich miejsc to byłem w Bieszczadach(Lutowiska czy coś), i pamiętam jak tam było mega. Ale to były lata 80's, na niebie pełno gwiazd, i cisza, i spokój. Jak jest teraz, nie wiem.