Wpis z mikrobloga

@WinyI: A ja rozróżniam. Gej jest gejem, po prostu, nie krzyczy, jest pokorny, normalny, nie wyróżnia się, rozumie że jest mniejszością i nie stara się na siłę tego zmienić i nie uzurpuje sobie praw do traktowania normalnie, rozumienia, równouprawnienia i tak dalej.

Pedał - odwrotnie.
  • Odpowiedz
@WinyI: Moja orientacja jest naturalna i jestem w większości, żyję w katolickim kraju więc chyba to ja jestem bliższa pojęciu normalności niż pedał, prawda? :)

Gratis, darcie mordy na ulicy i manifestowanie tego na każdym kroku mnie nie charakteryzuje - a pedała tak. A to nie jest normalne. :)
  • Odpowiedz
@simsoniak:

Moja orientacja jest naturalna


Ich też. No, chyba że sugerujesz, że jest wynikiem chemicznego eksperymentu, albo bakterii z kosmosu : ).

i jestem w większości,


Praworęczni są też w większości do leworęcznych, czy to powód do odmawiania praw leworęcznym?

żyję w katolickim kraju


A to ciekawe, bo ja myślałem, że żyjemy w świeckim państwie.

więc chyba to ja jestem bliższa pojęciu normalności niż pedał, prawda?


Zależy jak zdefiniujesz normalność, bo
  • Odpowiedz
@WinyI: Naturalna z punktu widzenia biologii, rozmnażania. Bądź co bądź, to właśnie stosunki seksualne z daną płcią determinują nasze istnienie. Zadanie człowieka? Chyba przetrwać, więc sensowny jest układ penis-wagina, a nie penis-penis (dziecka i przyszłości świata z tego nie będzie).

Leworęczni swojego czasu byli uważani za nienormalnych. Może i osoby orientacji homoseksualnej kiedyś będą traktowane normalnie. Mam jednak nadzieję, że nie wyniknie to z ich darcia mord tylko z szerzącej się
  • Odpowiedz
Zadanie człowieka? Chyba przetrwać, więc sensowny jest układ penis-wagina, a nie penis-penis (dziecka i przyszłości świata z tego nie będzie).


Ok, czyli antykoncepcja jest chora i nienormalna. To primo. Secundo - homoseksualiści to też lesbijki, nie tylko geje.

Leworęczni swojego czasu byli uważani za nienormalnych. Może i osoby orientacji homoseksualnej kiedyś będą traktowane normalnie.


W cywilizowanych kręgach już są.

Katolickie, katolickie... Partie rządzące, nawet preambuła, większość Polaków to katolicy...


Większość Polaków to
  • Odpowiedz