Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: lic jest łatwo
Inz ciężej już
Dobrze płatną praca rączej też nie jest powszechna
Jakie to ma znaczenie czy mieszkasz w bloku czy na osiedlu deweloperskim? Twoje 4 ściany a nie że starymi
Auto z tego co wiem na wozić dupę xD
Jakie to ma znaczenie czy mieszkasz w bloku czy na osiedlu deweloperskim? Twoje 4 ściany a nie że starymi

Auto z tego co wiem na wozić dupę xD


@elofrytki: No i teraz juz wiadomo czemu nie masz dziewczyny xD Wiesz ze lata 90 sie juz skonczyly i zeby byc atrakcyjnym to to co wymieniles to o wiele za malo?
@RubinWwa: xDDDDD no to powodzenia ... nie mam zamairu brac kredytu na milion lat zeby mieszkac na obrzezach bo nie widze niczego zlego w mieksznaiu w blokach
i nie musze sb #!$%@? przedluzac autem xDDDD pzdr z szuakniem takeij kobiety bo bez intercyzy nie podjezdzja
@elofrytki: ale ja mam zone od 4 lat chlopie xD no to jak nie widzisz niczego zlego i jeszcze costam wymyslasz czemu nie masz dobrego auta no to wal konika dalej ;) no to fajne WYMAKSOWANIE czyli autko typu złomek i kawalerka po babci xD
@RubinWwa: bo jestes ze starego pokoelnia gdzie nie bylo tindera i nie poszlo wsyzstko tak do przodu a zeby miec loche starczylo miec prace i nie bic zony

@RubinWwa: nie wiedizelm ze dobre auto to zaczyna sie od 60k uzywane xD dla mnie to 4 kolka i silnik ale jak chcecie wyrywac urkainki na auto no to sory
no wiesz nie wiele osob sammeu bez pomocy starych przed 25 rokiem
@elofrytki: czlowieku o czym ty gadasz xD ja jestem rocznik 1990 sam mialem tindera

dla mnie to 4 kolka i silnik ale jak chcecie wyrywac urkainki na auto no to sory

no i tu jest twoj problem ty myslisz ze bycie czlowiekiem sukcesu to jest jakis magnes na ukrainki i jakies golddiggerki i ze trzeba byc zwyklym szarym janem kowalskim zeby znalezc loszke uczciwa xD

nie kawlakerka po babci a mieskzanie
dla mnie to 4 kolka i silnik ale jak chcecie wyrywac urkainki na auto no to sory


@RubinWwa: rocnzik 90
ty amsz 3 dycyh juz
jak ty miales 20 to komorki mialy klapke xDDD z czym do ludzi
wtedy nasza klasa byla xDDDDD

twoj problem jest taki ze uknales mentalnie w tamtych czasach ze wysatrczy byc soba i miec kogos i nie widzis przepasci miedzy pokoleniem 2k a 90
no doklanide
@elofrytki: Jak mialem 20 lat to wyszedl iphone 4s z czym do ludzi, nikt juz klapek nie mial xD jak mialem 22 to wyszedl tinder xD
W tamtych czasach? człowieku jestes ile, 4 lata odemnie mlodszy? 5 lat? Co ty #!$%@?, sam mowiles ze masz 25 a teraz cos gadasz o byciu rocznikiem 00 xDD xD
Tlumacze ci wlasnie ze nie masz byc soba tylko masz byc najlepsza wersja siebie, a
@RubinWwa: no i co z tego ze wyszedl? w polsce w 2010 bylo gowno dalej
tinder pwoszehcny nie stal sie odrazu po wyjsciu
malo kto wtedy mial telefon z androidem
telelfony nie byly tak wykrozsytywane jak dzisiaj
postep ogromny i co ze mlodszy? jak czasy szkolne spedizles bez teleofnu
bo majac 25 nie bede uamwial sie z 27 tylko z mlodyszmi tak ze

no dokaldnie bo jak masz 25 lat to
no i co z tego ze wyszedl? w polsce w 2010 bylo gowno dalej


@elofrytki: u mnie pol klasy mialo iphony xD ty jestes z jakiejs łomzy a wiec do warszawy jestes jakies 7-8 lat do tyłu a wiec to wlasciwie jeszcze ty zyjesz w easy mode gdzie posiadanie mieszkania w kiblu to jest prestiz jakis juz.
Każdy mial u nas smartfona. Czasy szkolne spedzalem z telefonem, pierwszy mialem w 5
@RubinWwa:
TO TY CHYBA JAKIKS BANANEM JESTES
Skoro u cb w 2010 każdy miał iPhona..

Jebniet6 jesteś. Wracaj do wielkiego świata i Warszawy bo widzę tam czas #!$%@? a wszędzie to się wręcz cofa

I kiedy poznałeś żonę? Jak chodzika do szkoły średniej kiedy telefony dotykowe wchodziły?

No jak spędzałeś przed telefonem no to super nie powiem

Nie wiedziałem że 10k potrzeba żeby randkowąc. Gubisz się w zeznaniach przed chwilą nie
@elofrytki: Nie powiedzialem nigdy ze nie potrzebujesz niczego, co ty tam zmyslasz xD IPhone 2 czy 3 w 2010 kosztował...300-400zł xD Żonę poznałem w 2014, jak studia konczylem, pracowalem od 2 lat.
10k potrzebujesz minimum zeby nie miec problemu z laskami ktore ci sie podobaja, a nie z 2/10 ogrami.
10k zarabiaja mlodzi ludzie sukcesu do ktorych kobiety sie kleją, nie wiem czemu to dla ciebie jakas nowosc xD