Wpis z mikrobloga

Wygląd > wszystko
Dzisiaj wyszedłem na piwko i już nawet barman robił sobie ze mnie żarty. Zapytałem o menu, bo go nie widziałem, a ten kretyn zrobił ze mnie pośmiewisko mówiąc, że menu jest tu na czym stoję. Patrzę na podłogę no nie ma nic. Karyny obok smichy hihy, barman heheh h ehhhhh. Menu było przy lądzie narysowane kredą, wyglądało jak rozmazane gówno na sedesie. Weź wyjdź do ludzi mówią. Po #!$%@? wychodzić do ludzi jak wyglądasz jak zero, bo i tak jak coś zapytasz to cię wysmieja.....
#zalesie #gownowpis #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@VirusX: i tak miałeś farta, wyobraź sobie jakby ten barman zdjął gacie i wziął cie analnie tam przy wszystkich to dopiero byłby przypał i beka z przegrywa, trzymaj się i uważaj na dupę
  • Odpowiedz
@VirusX: #!$%@?ć, takie zagrywki robią ludzie słabi psychicznie, żeby się dowartościować. Wszystko z Tobą w porządku, jeszcze dużo fajnych chwil przed tobą, tylko trzeba otoczyć się właściwymi ludźmi. Czy masz jape 10/10 czy 2/10 - tu i tu mozesz mieć spoko życie. Może nie będzie ci opitolała kolby akurat dżesika alba, ale w 99% innych aspektow zycia mozesz miec zajebiscie i być szczęśliwym ziomkiem.
  • Odpowiedz