Czy ktoś z Was może jeździł na giełdę #bronisze ? Mieszkam niedaleko i może warto się przejechać, mogę tak sobie wejść z ulicy? I jak bardzo hurtowo trzeba kupować? Takie np. awokado muszę kupić 0,5 kg, 5 kg czy od razu 50? #warszawa
@Sidney1: kupujesz hurtowo. 8pln za wyjazd na giełdę. Ja jak jadę to kupuje 40kg pomidorów na przeciery, 20kg ogórków do kiszenia itp. nie kupisz tam dwóch papryk.
@Sidney1: Byłem wczoraj 1 raz na Broniszach. Po 1 zanim pojedziesz zobacz sobie ceny https://www.bronisze.com.pl/pl/ Jabłka sprzedawane są w skrzynkach po 15kg koszt ok. 20 zł (trzeba mieć własne siatki na przesypanie) Pomidory malinowe 6 kg za 17zł Papryka sprzedawana jest po 5kg za 15 zł Wjazd kosztuje 8 zł.
Pora skończyć z tą życiową stagnacją i coś zmienić. - koniec z pornolami - zmiana pracy na lepiej płatną - nauka angielskiego i włoskiego - koniec z głupimi filmikami na social mediach - rozwój skilli zawodowych
#warszawa
Po 1 zanim pojedziesz zobacz sobie ceny https://www.bronisze.com.pl/pl/
Jabłka sprzedawane są w skrzynkach po 15kg koszt ok. 20 zł (trzeba mieć własne siatki na przesypanie)
Pomidory malinowe 6 kg za 17zł
Papryka sprzedawana jest po 5kg za 15 zł
Wjazd kosztuje 8 zł.