Wpis z mikrobloga

@phantomantichrist222: powiem tak, loszki surowiej oceniają ale mają szerszą granicę tolerki (+/-3 a faceci +/-2) To oznacza że jak jesteś 3/10 to możesz nadrobić co najwyżej do 6/10 jeśli będziesz alfa z charakteru, więc raczej masz #!$%@?. No ale może jesteś przynajmniej 4 więc jeszcze idzie cośwypracować
  • Odpowiedz
@Thachi: imo zauważyłam tu tendencje gdzie panowie 2/10 ciągną do pań co najmniej 7/10 a potem płacz bo odrzucenie bo woli kogoś atrakcyjniejszego. Taki związek moim zdaniem nigdy nie będzie w super zdrowy sposób funkcjonował bo ona zawsze będzie patrzyła z góry a on czuć się będzie zagrożony/niedoceniony. Jeżeli ma się parcie na poważną relację i tak warto wpierw rozejrzeć się na swojej półce i to tyczy się i kobiet i
  • Odpowiedz
@yobitch: No to zdecyduj się czy wygląd w końcu ma znaczenie czy nie, bo u góry napisałaś, że jak się jest brzydkim to można nadrobić charakterem i wtedy nie ma problemu, a teraz nagle piszesz, że jednak wygląd też ma swoją rolę i to dość znaczną, skoro według ciebie kobieta z brzydkim facetem będzie czułą się niespełniona i będzie musiała szukać kogoś atrakcyjniejszego...
  • Odpowiedz
@Thachi: Dla mnie to kwestia drugorzędna (co nie oznacza że w ogólne nie jest istotna), opisałam po prostu pewien schemat który się na wypoku bezustannie przejawia.
  • Odpowiedz
@yobitch: Jeśli to kwestia drugorzędna to ten schemat nie ma znaczenia, bowiem kobieta w tym schemacie zadowala się facetem mimo jego niskiej atrakcyjności fizycznej.

A poza tym szukanie kogoś na swoim poziomie nie jest i tak słuszne do końca, bo dla mnie to wygląda jak wybór z braku laku, wręcz jak mała desperacja, bo przecież każdy pożąda ładnych ludzi, niezaleznie od tego czy sam jest ładny. Ty mi dałaś nadzieję, że
  • Odpowiedz
@Thachi: pomyśl sam jak czułbyś się w związku z kobietą której charakter cię oczarował ale jednak waży 160 kilo, ma 140cm wzrostu, rude włosy + zakola, co drugiego zęba, haluksy i śmierdzi XD Ja chyba naciskałabym na jakąś fizyczną metamorfozę
  • Odpowiedz
@yobitch: Przykład który podałaś nie jest przykładem kobiety 4-6/10 tylko 1-3/10.

No i okej, ale wtedy nie pisz "dla mnie to w sumiemocno drugorzędna sprawa
W sensie jak jesteś w#!$%@? brzydki ale z charakteru bym cie ruchała to biere
Ale jak jesteś chadem 9/10 a z charakteru mocne 2 to raczej #!$%@?"
  • Odpowiedz
@Thachi: Inaczej. Jakby teraz przepraszam za brak w ogóle składu i ładu wypowiedzi ale spróbuję jakoś nakreślić co dokładnie miałam na myśli.
Generalnie jak patrzę na faceta którego słabo znam oceniam go no w sumie z wyglądu bo z czego innego. Mogę podejść do brzydala z większym dystansem niż do kogoś kto wzbudza we mnie jakiś tam pociąg. Jednak na szczęście sporo kobiet nie potrzebuje pociągu do fizyczności drugiej osoby aby
  • Odpowiedz