Wpis z mikrobloga

@Thachi: Jeżeli go kocham automatycznie mnie podnieca chodź jako randomowy człowiek pewnie by u mnie czegoś takiego nie wzbudzał. To już akurat ciężko wytłumaczyć, wydaje mi się że to ta różnica między mózgiem baby a chłopa gdzie dla Was żeby pojawiło się głębsze uczucie musi być pożądanie a dla nas żeby pojawiło się pożądanie musi być uczucie.
oczywiście jest na pewno jakiś tam % różowych z myśleniem typu "ej dzesika patrz jakie ciacho spróbuje go dzisiaj wyruchac" ale w ich imieniu się nie wypowiem bo po prostu nie zrozumiem z jakich pubudek to wynika, nigdy tak nie miałam
Chociaż znowu kwestia tego że kobiecie ciężko rozdzielić seks a miłość dlatego w relacjach typu fwb zbyt mocno się przywiązujemy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yobitch: moim zdaniem nie macie inaczej. Gdy się zna z widzenia jakąś ładna osobę to wszystkie inne pozytywne cechy się jej przypisuje automatycznie, wówczas osoba ładna kojarzy nam się też z taką z ładnym charakterem
@yobitch: Wy to tak pięknie określacie mianem charakter, a często to nie jest nawet wartościowy charakter tylko po prostu osobowość o określonych cechach, które to wzbudzają emocje, jak np. przebojowość
@Thachi: każdy ma inne preferencje, jednemu imponuje spokój drugiemu przebojowość
Mi np imponuje szeroko pojęta kindersztuba, podziwiam mężczyzn którzy przepuszczają kobiety w drzwiach a jak nie poda ręki mojej matce to w ogóle instatnt zauroczenie
@yobitch: Według mnie przepuszczanie kobiet w drzwiach i inne takie gesty to seksizm

I owszem, preferencje są też indywidualne, ale w dużej mierze się też pokrywają ze sobą o czym mówi psychologia ewolucyjna
@Thachi: wg mnie seksizm to zapraszanie baby na lola zeby ci grała supporta xd przepuszczanie w drzwiach itp jest super i mega szkoda ze coraz wiecej kobiet i mężczyzn myśli podobnie jak Ty
@Thachi: bo kobiety obowiązują inne zasady - przykładowo nie usiąde okrakiem po męsku żebyście nie musieli patrzeć na moje galoty xd @Thachi: odbieram trochę wrzucanie swojej laski na support tylko żeby przypadkiem nie wycarrowala gierki zeby meska duma nie ucierpiala nie wiem co wy tam macie w glowach ale pozwolcie nam czasem na innych linkach pograc( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
bo kobiety obowiązują inne zasady - przykładowo nie usiąde okrakiem po męsku żebyście nie musieli patrzeć na moje galoty xd


@yobitch: I dlaczego te zasady mają być korzystne tylko dla kobiet? Co ja będę z tego miał?
odbieram trochę wrzucanie swojej laski na support tylko żeby przypadkiem nie wycarrowala gierki zeby meska duma nie ucierpiala nie wiem co wy tam macie w glowach ale pozwolcie nam czasem na innych linkach pograc( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)


@yobitch: Nie no w dupie mam taką dumę, po prostu jak grałem w lola to strasznie mnie nakręcało to uczucie gdy carrowałem gierki,
@Thachi: nie bedziesz z obrzydzeniem patrzec na dupe tlustej karyny
Kurde znaczy to jest dobre pytanie. W sumie to nic. Nie zastanawiałam się nigdy nad tym po prostu to lubię. Ale to trochę tak że np podobają ci się brunetki. Co one z tego mają że są brunetkami?
Jak nie chcesz pzrepuszczać kobiet w drzwiach to tego nie rób tak jak zadna nie bedzie zmieniac dla ciebie koloru wlosow xd
@yobitch: I właśnie ci udowodniłem czemu to twoje podejście jest irracjonalne. Jest po prostu roszczeniowe i egoistyczne u swych podstaw.

Brunetki nic nie robią, po prostu mają taki kolor włosów. A ty oczekujesz że mężczyźni będą ci otwierać drzwi i traktować wyjątkowo tylko dlatego, że są mężczyznami a ty jesteś kobietą. I twoja płeć tutaj w tym układzie tylko korzysta, bo ty już facetów specjalnie nie traktujesz, sama to u góry