Wpis z mikrobloga

  • 9
@Niesamowicieciekawynick @Rzeszowiak2 @kexus512 znam sporo osób po bezpieczeństwie. Nikt nie zaszedł wyżej niż barista czy inny ubezpieczyciel, czyli nic związanego z zawodem ( ͡º ͜ʖ͡º)
A do wyżej wspominanych zawodów prędzej wezmą po prawie niż po bezpieczeństwie, które jest okrojonym prawem, pokroju kierunku prawno - menadżerski
  • Odpowiedz
@alxnr: No bo zapewne nie mieli planu na siebie. Na taki kierunek idzie się tylko, jeśli ma się konkretne plany na dalszą karierę, a nie po to, żeby przedłużyć sobie młodość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój ojciec kończył relacje międzynarodowe i całe życie zawodowe służył w korpusie dyplomatycznym, a emeryturkę teraz ma całkiem przyzwoitą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panie,a gdzie socjologia?( ͡° ͜ʖ ͡°),To klejnot na liście najbardziej bezużytecznych kierunków i studiowany przez takie osoby.


@Rzeszowiak2:
Hehe socjologia guwno
Tymczasem cała rzesza socjologów wydymała Polaków i Wykopków, współpracując w tym jak zdobyć dla PiSu władzę
Zostaliście WYRUCHANI przez
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niochland: trochę się zgadzam, a trochę nie. Zapotrzebowanie na socjologów jest ale bardzo niewielkie, czyli o ile nie jesteś ponadprzeciętny to kij Ci ta socjologia da. Jeśli te studia nie są dla ciebie pasją życiem i powietrzem, to trudno będzie znaleźć zatrudnienie w tym zawodzie
  • Odpowiedz
@Rzeszowiak2: Chyba w Twoich snach xD mega rozwijający kierunek, który daje handicap w innych zawodach. Cała ekipa z moich studiow(z którymi mam kontakt) wyciąga około 10k. Każdy poszedł w jakiś interesujący go segment, ja w IT i rozrywkę, i wszyscy jestemsy bardzo zadowoleni z socjo.
  • Odpowiedz