Wpis z mikrobloga

@bbackbone: Ten progress akurat przegapiłem, bo musiałem miesiąc-dwa przerwy zrobić. CE niedawno zrobiłem, ale N'Zoth jako boss mi zupełnie nie leży. Może podczas progressu inaczej to wyglądało.

A u was jak nastroje? Podobała się ludziom potyczka z głównym antagonistą xpaku?
I w sumie to mogę tylko powtórzyć to co pod Azsharą napisałem: podziwiam, że przy dwóch dniach rajdowych po 3 godziny udało się wam zrobić dobry wynik. Rozważacie spróbować w 9.x
@Lstr: Dwa dni byly,ale przy last 2 bossach poszlismy w trzeci za zgoda calej grupy aby to przyspieszyc. Plan na shadowlandsy to 3 dni mythica bazowo, nastroje? Wszyscy zmeczeni, z racji tego ze skip jest w nowym rajdzie to rekille po mounta i rekrutacja nowych aby na shadowlands miec mocniejsza ekipe. Co do rio, mialem 2137 ale zepsulem bo pushnalem klucz niechcaco xD
@bbackbone: Kończąc wywiad, bo jestem po prostu ciekaw i wszystkich o to pytam:
czy zgodzisz się, że N'Zoth był najgorszym last bossem ze wszystkich w tym xpaku? Nie mówię o lore, tylko o samej walce i mechanikach.

Z takim rio, to już powinieneś był pauzować do 9.0, a nie szwendać się po m+ ;p
Aczkolwiek podsuwa mi to pewien pomysł na odkopania swojego zakurzonego disco preja... ( ͡ ͜