Wpis z mikrobloga

Siłownia odbyta. Przy okazji trochę informacji jak to wygląda na Zdroficie, kilka faktów też na temat dostępności:

1. Stan ilości osób na siłowni można sprawdzić na https://czasnazdrowyruch.pl/kluby (Zdrofit i kilka innych sieci)

2. Pojemność siłowni różna w zależności powierzchni, od 40 (Mokotów-Bukowińska) do nawet 317 (Europlex, ale w sumie to gównosiłownia pod względem sprzętu, więc tam nie ma co chodzić nawet) osób.

3. Z moich obserwacji wynika że:
- kolor zielony to znaczy że na siłowni jest mniej niż 1/3 dostępnych slotów
- kolor pomarańczowy to więcej niż 1/3 ale mniej niż 2/3 (górnej granicy nie jestem pewien)
- kolor czerwony obstawiam że powyżej 2/3 (nie widziałem jeszcze by się pojawił)

4. Jak ktoś ma karnet kupiony na Zdroficie i może się zalogować do panelu to wchodząc na podstronę dowolnej siłowni można zobaczyć w miarę aktualną liczbę osób i ile maksymalnie osób może wejść (np. https://europlex.zdrofit.pl/na-terenie-klubu ). Z tym że jak ktoś wchodzi na siłownię to jego obecność utrzymuje się tam przez 2 godziny, czyli jeśli skończył ćwiczyć np. po godzinie, to na tym liczniku będzie dalej liczony. Można zatem spotkać się z sytuacją że będzie pokazane 10 osób, a w rzeczywistości np. 6.

5. Mało ludzi, to większość osób odkłada rzeczy na miejsce, ale zauważyłem że tylko połowa czyści po sobie sprzęt, tak więc jeśli chcecie choć trochę dbać o to, to polecam zdezynfekować zarówno przed jak i po użyciu. W szatni wisi tabliczka by spryskać i przetrzeć po sobie szafkę, ale w rzeczywistości nie widziałem by ktokolwiek to zrobił oprócz mnie.

6. Trenerów na dyżurach nie ma, są jedynie osoby na recepcji. Mało osób - nie opłaca im się trenera do pilnowania sali brać.

7. Pierwszy miesiąc myślę że będzie dosyć luźno, bo część osób będzie osrana jeszcze, a sezonowcom Multisport nie wystartuje (sporo firm zamroziło i wznowi się od lipca).

#mikrokoksy #mirkokoksy #zdrofit #silownia #multisport
  • 5
@bati: Powierzchnia siłowni jest ogromna, ale co z tego, skoro mniejsze powierzchniowo siłownie mają więcej sprzętu i to w znacznie lepszym stanie. Moim zdaniem do Europlexu chodzą tylko desperaci jeśli chodzi o trening siłowy, bo wolnych ciężarów jest tyle co kot napłakał albo osoby które idą na squasha i innego typu zajęcia oraz osoby które podczas treningu cardio chcą pooglądać coś na dużym ekranie.

Jeśli ktoś chce koniecznie ćwiczyć w tamtych
iamtehwin - @bati: Powierzchnia siłowni jest ogromna, ale co z tego, skoro mniejsze p...

źródło: comment_1591523225lthNudjEPJQr3Jvj2oCxOD.jpg

Pobierz