Wpis z mikrobloga

Ile najwiecej wydaliście na pojedynczą divę?

Jeśli o mnie chodzi, to zwykle oscyluję w granicach 300 PLN, ale dwa razy zdarzyło mi się przepuścić 1k - raz na duecie, a raz u Murzynki (mam pociąg do egzotyki) i akurat szczęśliwie w obydwu przypadkach byłem bardzo zadowolony, ale raczej staram się unikać takich drogich strzałów (stać mnie, ale jednak wtopa w takim przypadku bolałaby podwójnie).

Divy VIP to ogółem ciekawy temat - mało jest o nich opinii na garso (co nie dziwi, bo jednak rzadko ktoś chce wywalić 600+ PLN na dymanie), więc w sumie każdy taki wypad trąci saperką.

#divyzwykopem
  • 43
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Chodzi oczywiście o cenę za spotkanie.

Tak, Wawka - Ebony black, polecam, jakość usług i atmosfera na najwyższym poziomie, a i sama diva zjawiskowo ładna (jak ktoś lubi czekoladki).

Z tańszych opcji za 200 zł jest Suzy w Magii Dotyku - również czarna, również ładna, ale tam masz tylko masaż i płytkie FBG plus twerking (z braku laku również ja odwiedzam).
  • Odpowiedz
@rafalewtrancamsie: jeśli chodzi o duety to znam jeden pewny u Viki i Izy z Powstańców Śląskich w Warszawie. Byłem u dziewczyn solo, może kiedyś wpadnę na duet, koszt 600.

Ja przeważnie latam do dziewczyn za 200, czasem za 300 ale już powoli fajne dziewczyny przy niższej stawce mi się kończą. Z kolei za 300 w Wawie wybór jest naprawdę spory i niebawem będę się przerzucał tylko na nie
  • Odpowiedz