Wpis z mikrobloga

dobra, to co ta skoda zrobiła? Że trąbi? To czym się przejmuje?


@klokupk: Ja tu widzę, że rowerzystę także poza używaniem bez celu sygnału dźwiękowego wobec niego, także nieprzepisowo wyprzedza.
  • Odpowiedz
renault też blisko przejechało (wydaje mi się że nawet tak samo) i do niego problemu nie miał


@klokupk: Czyli renault jedno wykroczenie a skoda dwa, dzień po dniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@reddin: polecam jeździć tak z metr od linii, bo wtedy się nie wciśnie a jak jakiś debil się trafi to jest gdzie uciekać. protip
  • Odpowiedz
Znając życie pewnie obok jest droga rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JurandSpychowo: Musiałaby być po prawej stronie. Nie ma obowiązku jechać gdzieś tam na drogę rowerową, chcesz o tym podyskutować, podaj przepis.

jezdni bez ubezpieczenia i rejestracji


@n1c3: Ci co mają rejestrację, tablice, oc, badania powodują najwięcej z ich winy wypadków z pieszymi i rowerzystami.
Wielu rowerzystów ma prawo jazdy, np ja.

2019 rok
Wina rowerzystów
reddin - > Znając życie pewnie obok jest droga rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JurandSpychow...

źródło: comment_15914350856QQ20iqQVuAbCvBwZtKTqm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jak dla mnie są rowerzyści i pedalarze, rowerzystę spotkać rzadko jednak pedalarze ma się na każdym kroku, nawet nie potrafią rozróżnić ścieżki rowerowej od ciągu pieszo rowerowego.

Pamiętam jak sam byłem kiedyś pedalarzem, wiedzę o przepisach czerpałem z obserwacji innych pedalarzy, więc nawet nie wiedziałem, że robię coś źle, dopiero pod koniec gimnazjum zainteresowałem się tematem i mój styl jazdy zmienił się o 180° i teraz z dumą mogę napisać, że
  • Odpowiedz
@stanley88: a wiesz, ze auta maja zasrany obowiązek nie przekraczać ograniczeń prędkości? W trakcie jednej jazdy ile razy przekraczasz prędkość o nawet 1km/h? 10 razy? 30? 50? Przecież wiesz, że takie przekroczenie to min 100 zł mandatu? A ile jest za nie korzystanie z DDR? 50 zł, a srasz się w tym aucie jakby Ci matkę obrażali :|
  • Odpowiedz
@reddin: Jak nie ma obowiązku. Zgodnie z artykułem 33 Kodeksu Drogowego rowerzysta ma obowiązek korzystać z drogi dla rowerów jeżeli jest ona wyznaczona dla kierunku w którym się porusza. A po drugie po co bordo przeryw zaraz się przywalasz
  • Odpowiedz
Jak nie ma obowiązku. Zgodnie z artykułem 33 Kodeksu Drogowego rowerzysta ma obowiązek korzystać z drogi dla rowerów jeżeli jest ona wyznaczona dla kierunku w którym się porusza. A po drugie po co bordo przeryw zaraz się przywalasz


@JurandSpychowo: Zgodnie z artykułem 33 Kodeksu Drogowego rowerzysta ma obowiązek korzystać z drogi dla rowerów jeżeli jest ona wyznaczona dla kierunku w którym się porusza, lub zamierza skręcić, nie manipuluj.

O tym, czy
  • Odpowiedz
@friendzone: Zanim zrobisz z siebie idiotę, dowiedz się najpierw gdzie trafiają podatki i opłaty doliczone do ceny paliwa i jakie drogi są za te pieniądze tworzone/utrzymywane. Drogi gminne, powiatowe i wojewódzkie finansowane są przez samorządy z podatków, które płacą wszyscy ich mieszkańcy. Krajowy Fundusz Drogowy (hint) nie ma tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@reddin:O O co ci gościu chodzi bo z tego co czytam mam rację a jaki jest znak nie wiem w tym przypadku. Dwa nie napisałem że on miał nakaz jechania ścieżką rowerową. Trzy z ludzkiej przyzwoitości mógł by nią jechać.jak jest. Cztery ktoś usilnie szuka konfliktu jak ty to już twój problem. Pieć Dizeki za wygranie dyskusji piona
  • Odpowiedz