Wpis z mikrobloga

Jest sprawa! Tak zawsze zaczynam rozmowę z Teściem gdy potrzebuję jego pomocy. Teraz zwracam się tak do Was drodzy Wykopowicze, którzy jakimś cudem dostrzegliście ten wpis i jeszcze nie przestaliście go czytać.

Jest sprawa.. maleńka Lilianka, którą znam tylko wyłącznie z newslettera siepomaga.pl i z opisu jej sytuacji, potrzebuje pomocy. Jeszcze nie zaczęła na dobre żyć i być może nigdy nie będzie miała na to szansy. Walczy ona z nowotworem złośliwym, który wydziera z niej życie. Potrzebne są środki na drogą kurację, a tych jeszcze trochę brakuje. Zbiórka powoli dobiega końca (zostało 5 dni), ale wciąż brakuje ponad 140 tys. złotych. Jeżeli masz możliwość i ochotę przeznaczyć jakąkolwiek kwotę na ten cel to tutaj znajduje się link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/walka-lilianki.

Dlaczego akurat ta zbiórka? Dla Ciebie to może być zbiórka jak wiele innych, a może tak jak mnie coś Cię wyjątkowo poruszy. Gdy patrzę na zdjęcia Lilianki to przypomina mi się pobyt z moim synem w szpitalu (był wtedy w podobnym wieku jak teraz Lilianka), to jak bolało gdy on cierpiał a ja nie mogłem nic zrobić. Nie było to w najmniejszym stopniu tak poważne jak choroba Lilianki. Nie potrafię sobie wyobrazić co muszą czuć jej rodzice.

Gdyby po przeczytaniu tych wypocin chociaż jedna osoba zdecydowała się na wpłatę to było warto. Z góry dzięki za wsparcie Lilianki w tej nierównej walce.

#wykopefekt #pomagajzwykopem #pomocy #siepomaga
  • 4