Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk Mam latawca akrobatycznego i komorowego - dwulinkowe. Mam też takie do puszczania z dzieciakami: motyla i ten klasyczny co na fotce. Mam też dwa skrzydła do paralotni. Chcę kupić sobie większy komorowy, żeby mnie wyrywał co nieco do góry, bo ten który mam jest za mały. Pozdrawiam. Różowy pasek, madka polka bez hobby i zainteresowań. Mirabelka. 38 lat.
źródło: comment_1591382680oYzMI9GFLY5UMktMRdX0hY.jpg
@qqqruqq no to jest zajebiste, ale potrzebujesz już dziesięciometrowego latawca z barem oraz wózka. Ja jeździłam na mountainbordzie i mam longboarda.. Teoretycznie mogłabym się podpiąć z barem alee takiej jebutnej plaży ani płaskiej powierzchni nie mam w okolicy. Zatem muszę się pocieszyć.. Paralotnią.. A tu spotykam się że społecznym ostracyzmem (matcr już nie wypada latać..) więc nie maam komu do opieki dzieci zostawić podczas latania :p poza tym uprawiałam chwilę kitesurfing w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qqqruqq: @sumieniem: różowa właśnie mi kupiła na urodziny 4h szkolenia z landkitingu wiec będzie grane xD Powiem szczerze że się zainteresowałem tematem odkąd kupiłem tą meduzę więc podchwyciła temat i jadę na dniach pośmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak się spodoba to pewnie się skończy na własnym sprzęcie ( ͡ ͜ʖ ͡)