Wpis z mikrobloga

@walkazwiatrakami:

Nawet nie wiem jak to skomentować. Fajne musieli mieć plany na życie, że tęsknią za bezowocnym siedzeniem pod butem szkoły/rodziny. 29 lvl here, nie zamieniłbym żadnego dnia na powrót do bycia gówniakiem
  • Odpowiedz
@basalyk44: to miałeś #!$%@? dzieciństwo i byłeś tlukiem. Ja miałam super oceny małym nakładem pracy, plus masę kolegów i koleżanek i fajnie się spędzało z nimi czas codziennie. A dorosłość? Zamula, wszyscy wykończeni, a jak chcą się spotkać to głównie na chlanie.
  • Odpowiedz
@pokemonowa: Rachunki to jest 10 min miesięcznie, plecy nie bolą jak się ćwiczy i wyda na dobry fotel, samotność to problem przegrywów a stresować to się może i dzieciak, więc konkluzja jest taka, że jak ktoś chce mieć #!$%@? życie to będzie takie miał. xD
  • Odpowiedz
@basalyk44: to miałeś fest nudne życie albo teraz zarabiasz 20k/Msc i cie stać na wszystko, choc i ja do biedaków już nie należę ale oddałbym wszystko za powrót do gimnazjum i liceum, gdzie miałem dosłownie na wszystko #!$%@?, w szkole było fajnie, popołudnia z ziomkami, wakacje były wakacjami a nie tyrka sezonowa czy tak jak teraz #!$%@? przy powrocie z pracy bo korki w mieście #!$%@? jakby coś za free
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Z każdym takim memem i komentarzami pod nim mam wrażenie, że zmarnowałem życie pracując od 17 urodzin bo nie chciałem obciążać rodziców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz