Wpis z mikrobloga

Padło pytanie jak szybko ukończyć Kartę z gwiazdkami dotyczącą tworzenia oto jestem z wyjaśnieniem xD

Najpierw pobieracie Mini Mouse Macro, uruchamiacie Forze i program.
Fotograf:
Robicie dowolne zdjęcie które wysyłacie na serwer, następnie przechodzicie do zakładki Creative Hub i klikacie Galeria Zdjęć, przechodzicie do programu i klikacie na kwadrat obok napisu Mouse żeby nagrywał także ruch myszki, ustawiacie Forze jako program główny klikacie CTRL i F8 do rozpoczęcia nagrywania, wybieracie pierwsze zdjęcie > przestań udostępniać > znowu wybieracie to zdjęcie > udostępnij w tym czasie ruszacie kursorem > kończycie nagrywanie poprzez naciśniecie CTRL i F10, teraz klikacie CTRL i F11 i sprawdzacie czy wszystko działa poprawnie, jak nie to usuwacie nagranie i nagrywacie od nowa, jak tak to klikacie w kwadrat obok napisu Loop i czekacie aż samo się wbije.
To są chyba domyślne skróty klawiszowe xD
Wygląda to mniej więcej tak:
https://streamable.com/c4ivo3

Tuner i Malarz:
Wchodzicie do domku, wybieracie dowolne auto, robicie do niego obojętnie jaki tuning i malowanie.
Wchodzicie w moje tuningi i robicie dokładnie to samo co z zdjęciem, jak już nabijecie wchodzicie w malowanie > moje projekty i postępujcie tak samo xD
https://streamable.com/2yzo1s

Projektant:
Z schematami zawodów nie ma tak łatwo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szybko można wbić poprzez drag na festiwalu > Stwórz projekt > Typ samochodu > Wybieracie samochód > jazda > powtarzacie cały czas (za każdym razem musicie stworzyć nowy, warto wtedy zmienić typ samochodu)
https://streamable.com/6cz32e

Z fartem wbijania tego xD
wołam @Jarczenko

#forzahorizon4
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bokusz: trochę wątpię żeby działał ten sposób z tym udostępnianiem, punkty zalicza za pobieranie i tworzenie, za udostępnianie tego samego projektu itp. raczej nie zaliczy punktów do podniesienia poziomu lvla, przynajmniej na konsoli. Proszę niech ktoś potwierdzi czy działa to wielokrotne udostępnianie tego samego projektu, tuningu.
  • Odpowiedz
@RapidK: odpowiedź brzmi zalicza również na konsoli, ale nie skretyniałem na tyle, żeby ponad 500 razy nabijać ręcznie to samo. Gram dla przyjemności i nie będę #!$%@?ł 5 dni jakiegoś gówna w kółko.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o nabijania projektanta, schematy zawodów to proponuję szybszy sposób, zrobić łatwe, szybkie zawody specjalnie pod określony sezonowy forzathon i gracze sami nabija potrzebne punkty.
  • Odpowiedz
@RapidK: capriego sobie wysnajpiłem z aukcji, ale chciałbym mimo to zaliczyć kartę z gwiazdkami, tylko wk.... mnie to, że takie głupie cele są do zrobienia. Chcę grać, a nie robić jakieś projekty, malowania i inne bzdety. To powinno być w osobnym wyzwaniu, dla gości, którzy wolą się tym zajmować niż jeżdżeniem
  • Odpowiedz
@RapidK: też o tym myślałem i nawet takie zrobiłem, ale problem w tym, że ludzie biorą pierwsze zawody z brzegu i raczej małe szanse, aby ktoś szukał akurat moich czy twoich. No i jeszcze trzebaby było wiedzieć wcześniej jakie zawody będą potrzebne, skoro dzień przed mam wstawić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rafalski45: dzień wcześniej nic nie da, ostatnio zrobiłem wszystkie trasy crossowe, zacząłem je udostępniać o 16, popularne stały się te udostępnione przed 17, czyli po zmianie pory
  • Odpowiedz
@Bokusz: u mnie akurat to się sprawdza, robię zawody, przejadę je parę razy aby miały przewagę w popularności przed tymi którzy je dopiero wstawią i czekam na wyniki, nabiłem już dawno 20 poziom ta techniką.
  • Odpowiedz