Wpis z mikrobloga

Moja dziewczyna podczas wczorajszej kłótni powiedziała że jestem bezużyteczną „ciotą i cwelem” (tak naprawde powiedziala) i że żadna poza nią mnie nie zechce, ze do niczego sie nie nadaje. Klotnia byla dosyc ostra to fakt. Niby wszystko ucichlo i juz sie pogodzilismy ale caly czas boli mnie to bo jednak takie slowa są mocne a zwlaszcza od wlasnej dziewczyny. Nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji bo jestem szczerze sfrustrowany a nie potrafie okazywac zlosci.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Ale nie wiem o co masz pretensje? Ze ci w nerwach prawde powiedziala? Wiekszosc facetow jest wlasnie takimi bezuzytecznymi cio* i cwe*ami - musicie sie z tym pogodzic.

Niby duzo wiecie, w teorii jestescie super-manami, a w rzeczywistosci boicie sie zagadac do eskpedientki w sklepie, jak wam zle reszte wyda...
  • Odpowiedz
Ale nie wiem o co masz pretensje? Ze ci w nerwach prawde powiedziala? Wiekszosc facetow jest wlasnie takimi bezuzytecznymi cio* i cwe*ami - musicie sie z tym pogodzic.


Niby duzo wiecie, w teorii jestescie super-manami, a w rzeczywistosci boicie sie zagadac do eskpedientki w sklepie, jak wam zle reszte wyda...


@Boroova: powiedziała co wiedziała, wykopowa ekspertka od ciotyzmu i cwelizmu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Boroova: wiesz, że to można bardzo łatwo odwrócić? Że w nerwach "prawdę" ktoś ci powie? "Większość bab jest właśnie takimi bezużytecznymi piz*ami drącymi się o byle g*wno, bez empatii i k*rwami nie czującymi takich uczuć jak miłość, tylko próbującymi wyżyłować biednych facetów z pieniędzy - musicie się z tym pogodzić. Niby jesteście bardziej emocjonalne, w teorii jesteście romantyczne, a w rzeczywistości jesteście gotowe wskoczyć w każdej chwili na lepszego bolca jeśli
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: A ja mysle, ze nic bys nie zrobil, bo:
a) dziewczyne to ty widziales ostatnio na redtjubie
b) nawet jakbys cudem sie znalazl w promieniu <1m od kobiety, nie bylbys w stanie wycedzic slowa ze stresu...

No, ale pofantazjowac mozesz zawsze....
  • Odpowiedz