Wpis z mikrobloga

@Blackhorn: ale dlaczego cię to interesuje? Wisi w takiej cenie bo widać, ze raz na jakiś czas sprzedadzą. Nie każdy sprawdza ceny, wielu ludzi przychodzi do sklepu konkretnie po coś i na takich żerują - nie zna sie, dadza to co będzie i tyle.
Do tego są sytuacje gdy kabel potrzebny jest "na teraz". Nie na jutro, czy pojutrze jak z dostawą ze sklepu (a jak jeszcze weekend po drodze to
Zgadzam się z kolegą o wolnym rynku oczywiście. Mimo wszystko też się zdziwiłem jak 5 lat temu szukałem przejściówki VGA na DVI i w każdym sklepie 80zl (w MediaMarkt chyba 120zl było). Finalnie kupiłem na allegro za 7zł (z dostawą). W sklepach typu x-kom itp. tak na prawdę chodzi o to, byś kupując u nich laptopa, dobrać jeszcze myszkę, torbę itp. na tym największe marże.
@Blackhorn: i co z tego, kupiłem parę razy coś z pełną świadomością, że na allegro jest taniej. W piątek wyobraź sobie musiałem np:. nowy zasilacz do laptopa bo stary padł. Twoim tokiem rozumowania medal ma dwie strony. Mogłem czekać jak frajer do poniedziałku bez komputera jak złotówa xD
takie kable Hama są kupowane w hurcie po 4-5 zł netto. Markety robią narzut bo to jest asortyment na którym się zarabia.


@vlodek2532: biorę 20 sztuk za cienki i w miarę elastyczny kabel antenowy z wtykami F po obu stronach