Wpis z mikrobloga

@fastest_man_alive: Niestety nawet jeśli ty to tak rozumiesz i niektórzy tak to rozumieją, to są też tacy (mówię o murzynach), któzy to hasło traktują zupełnie inaczej. Hasło jest po prostu głupie i złe.
Jeżeli rzeczywiście jest problem z czarnoskórymi (w sensie, że mają gorzej w jakichś sferach), to dlatego, że są ludzie, któzy nie przestrzegają hasła ALL LIVES MATTER i co najwyżej z tym trzeba walczyć, a nie tworzyć inne
  • Odpowiedz
@MrFisherman: a życie sebixów jest bardziej zagrożone przez innych sebixów niż przez normalnych ludzi


@fastest_man_alive: w sumie śmieszne, że poruszasz temat sebków, bo oni podobnie jak czarni w USA, rodzą się się w patologicznych, biednych rodzinach, wychowują się wśród podobnej patologii, której imponuje przestępczość. Jednak nad sebkami nikt z lewicy się nie lituje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fastest_man_alive: zdecydowana większość zabójstw czarnych jest z rąk czarnych. Kogo zatem oni chcą przekonać, że black lives matter skoro sami w to nie wierzą, a przynajmniej się do tego nie stosują?
Drzazgę w cudzym oku, a belki w swoim już nie widzą. Niech zaczną od siebie, chędożeni hipokryci. To, że się sami nawzajem zabiją to też pewno wina białych?
  • Odpowiedz
A w USA jest nie tyle rasizm wobec czarnych, co dyskryminacja wobec biednych, pochodzących z ubogich rodzin. Jak masz pecha urodzić się w biednej rodzinie to nie masz szans na lepszą edukację, bo ta kosztuje górę pieniędzy a nikt czarnemu kredytu studenckiego nie udzieli. Polak mający darmowe uczelnie tego nie zrozumie. Przestępczość jest powodowana przede wszystkim przez biedę i brak perspektyw a nie przez kolor skóry czy wyznanie.


@Antorus: łoboże,
  • Odpowiedz
@fastest_man_alive: ty chyba w USA nie byłeś, ja twierdzisz że rasizm wobec białych nie istnieje. Jak była robota do zrobienia na czarnej dzielnicy, to zawsze jechał zrobić ją czarny, bo biały wracał bez telefonu albo z p------------m okiem.
  • Odpowiedz
rasizm wobec białych xd. Tak tak, mówi to koleś, który nigdy nie był w USA, a tamtejsze realia zna jedynie z wysrywów prawaków nawykopie


@fastest_man_alive: No ja byłem i mogę potwierdzić, że rasim od czarnych do białych istnieje.
Słyszałem to zarówno od białych znajomych jak i czarnych.
Stan w którym spędziłem większość czasu to Virginia. Tam jest dużo czarnych w porównaniu do innych stanów.

Wiec troche po wiesniacku pocisnales @
  • Odpowiedz