Wpis z mikrobloga

#epicgames #gry
na Epicu widzę za darmo #sludgelife, to gra która miała być po Borderlands(to odliczanko co szło)? Czy dalej czekamy?(muszę częściej się orientować), co to za gra? Jakaś klikana przygotówka w stylu retro? Warto, czy kolejny Epicowy zapychacz, by było cokolwiek za darmo?

PS
Patrze pierwszego screena i widzę postać w stylu tego typa, co z niego macie polewę(przewija się jak odświeżam mikro, to ten ?Łódzki? Kononowicz? Ma chyba nawet własne uniwersum? #tigerbonzo #bonzo #uszatylump
Czy jak wy nazywacie tego dziwnego typa. Wolę nie oglądać, bo już mam mikrowylewy po oglądaniu od święta Szkolnej 17.
Za dużo siedzę na wykopie.

PS
Obejrzałem na YT filmik kim jest Tiger Bonzo? i powiem że rozbolała mnie głowa i słabiej widzę na lewe oko, nie chcę nikogo obrażać, więc skasowałem akapit o nim i tej Kobrze.
RabarbarDwurolexowy - #epicgames #gry 
na Epicu widzę za darmo #sludgelife, to gra k...

źródło: comment_1591218929h8T3mZU0YxZvhKBgaRTXka.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FairPlay: O, fajnie, kupiłem kiedyś na steamie po tym jak grałem w pirata(samemu), ale jak zobaczyłem że bazy co 20 metrów i #!$%@? ludzie na serwerach publicznych, to oddałem po refund. Ale jak za darmo, to może zerknę jeszcze raz, bo się okazało, że znajomy gra, ma jakieś fajne prywatne serwery, gra ma dziwną grafikę, ale może to aby więcej osób mogło grać.
  • Odpowiedz