Wpis z mikrobloga

A myślałem, że to normalna firma, ale jak widać niestety nie - cenzurują wszystko jak leci. Zostawiają głównie komentarze popierające tzw. liżące dupę i te bardziej neutralne. Mam nadzieje, że sobie ten głupi ryj rozwalą na tym Cyberpunku i sztucznie napompowany balonik pęknie.
Usunęli prawie 1000 komentarzy, cenzura jak na TVP Info i na PolskaPolicja na Twitterze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#usa
#cdprojektred
#cyberpunk2077
ILILILILILILI - A myślałem, że to normalna firma, ale jak widać niestety nie - cenzur...

źródło: comment_1591213629sRXT7C8RKqQtY6jvXERyj6.jpg

Pobierz
  • 27
@Blackhorn: Myślę, że sporo.
Sporo też w ogóle nie kupiło i nigdy nie grało.
I to jest dramat dla sprzedawcy, bo pomimo zajebistej gry, fabuły, contentu spory procent nigdy jej nie nabędzie. Tak po prostu. I co to znaczy, to znaczy, że czego by nie wydali na Polskę po prostu się nie sprzeda w ogromnej skali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ILILILILILILI: no sprawdziłem i z ciekawości sprawdziłem też na innych fp i na jednym ze swoich i też mi pokazuje różne ilości komentarzy, więc widocznie FB to jakoś dziwnie liczy, i też wątpię by usuwali tyle komentarzy szczególnie, że wiele nieprzychylnych jest przecież z dużą ilością reakcji cały czas