Wpis z mikrobloga

gdzie sie podziala informatyka zaoczna na agh? rok temu jeszcze byla, #!$%@? mnie to bo zostaje mi tylko na pk bo "informatyka i ekonometria" wydaje sie troche #!$%@? z perspektywy programisty - chyba, ze ktos ma inna opinie i moze sie wypowiedziec?
#informatyka #agh #studia #studbaza #krakow
  • 15
  • Odpowiedz
@michael94: rozumiem, zabrzmi niefajnie, ale kim ty jesteś? tzn mam na myśli że 1 osoba to nie jest wystarczająca, przepytajmy tysiące studentów i firm, wtedy wyniki będą miarodajne, czy agh informatyka dała im coś w papierku czy nie
  • Odpowiedz
@cr203a: też miałem iść na wiet i pewnie pójdę na IiE. Masz jeszcze do wyboru Informatykę Techniczną - ja jej raczej nie wybiorę, bo za dużo metalurgii i innych dziwactw, które trwają 2 semestry dłużej niż IiE. Na IiE raczej nie poprogramujesz za dużo, ale dla mnie akurat to zaleta, bo kodzę w domu i nie chciałoby mi się tracić czasu na gówno projekty programistyczne, które na studiach trzeba zaliczyć, co
  • Odpowiedz
@Tomek_MVP: szanuje :D ale osobiście traktuje to jako coś co można sobie przy herbacie w domu na spokojnie ogarnąć i pobawić się, zamiast wkuwać na egzamin rejestry i stresować się, podczas gdy w domu/pracy robimy obiektówkę. No chybą, że ktoś np. na elektronice jest i się po prostu w tym rozwija to co innego
  • Odpowiedz
Jestem na informatyce zaocznie na agh i na początku dziekan powiedział, że jesteśmy ostatnim rocznikiem z tego powodu, że mało jest chętnych, żeby prowadzić zajęcia w trybie niestacjonarnym
  • Odpowiedz