Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: ,, pamiętny lajt w samych gaciach kojarzą tylko ze screenów". Z jednej strony cisniesz Sławka, z drugiej cisniesz typów co nie zmarnowali czasu oglądając jego upodlenie.
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Daj spokój, i tak niedługo to się skończy. Konona pokona cukrzyca i nibembeństwo, ćpun się zaćpa albo pójdzie w #!$%@? i tyle go będzie widać, menel zacznie chlać i się stoczy (pewnie skończy w jakimś przytułku), po tym wszystkim sradek z automatu straci oglądalność i odejdzie w youtubowy niebyt. Szkoda się spinać o takie ludzkie #!$%@? jak to towarzystwo.
  • Odpowiedz
@Zdziszko: nie jestem prwien czy ten post jest kierowany miedzy innymi do mojej osoby
Zacznijmy od tego , ze niektorzy maja wąski zakres widzenia na pewne sprawy. Niektórzy hejcą dla przyjemności. Ja kieruje się konstruktywną krytyką starając się być obiektywny. Tzn jesli dana postac zrobi cos niemoralnego to ja skrytykuje ale jek cos zrobi dobrze to też daje plusika.
Niestety lub stety w Kwestii Konona męczennika bożego wychodze na hipokryte jako
  • Odpowiedz
@Zdziszko: No to pięknie obrazuje jakim dnem intelektualnym są widzowie menela.
Gdy ludzie jechali po Sławku oni siedzieli cicho (lub ich jeszcze na tagu nie było), gdy eS prowadził kanał bobolaka to stali po stronie bobolsko-bielskiej (wtedy było tfu na Fiodora) a dzisiaj nagle tfu na rudego, kto źle pisze na bobolaka to lateks itd
Najlepsze że nie przyjmują do wiadomości że można być przeciwko menelowi jak i Sławkowi.
  • Odpowiedz
@Wzzx: Nie ma żadnej wojny bielsko-bobolskiej. Mój post kierowałem właśnie do takich osób, które myślą że jechanie po menelu = wspieranie oblecha.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Nie widziałem, żebyś atakował innych za swoje poglądy. Mój post jest skierowany do menelowców walczących - nie popierasz menela? czyli jesteś latexem, tak samo jak np. antifa - nie popierasz zamieszek w usa? jesteś rasistą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz