Wpis z mikrobloga

Miraski,
Mam pytanie o sklep vision express.
Chciałem tam kupić sobie okulary przeciwsłoneczne. Dziś byłem w sklepie już przy kasie, gdzie zostałem poinformowany, że na sklepie znajduje się tylko po 1 parze każdych okularów i to tylko z wystawy (no super sklep #!$%@? xD).
Oczywiście odmówiłem zakupu z wystawy. Spytałem czy może mi zamówić nowe. Odpowiedziano mi, że pewnie i tak przyjdą z wystawy z innego salonu (lol januszex?). Normalnie jakbym płacił 50 zł to miałbym to gdzieś, ale te są z kategorii nieco droższych i nie widzi mi się kupować kota w worku.
Czy jak zamówię przez neta z tego sklepu to też wyślą te z wystawy? Na stronie nie ma informacji, że są one z wystawy. Czy to wgl jest legalne?

Czy może polecacie jakiś inny sklep?

#pytanie #okulary #okularyboners #okularyprzeciwsloneczne #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #januszebiznesu
  • 8
  • Odpowiedz
@Waderra @allthethings: z marchewką będzie problem, ponieważ ogłosili upadłość.
Ogólnie odpowiadając na pytanie: z zakładami optycznymi jest podobnie, jak ze sklepami odzieżowych, gdzie kupujesz w większości przypadków ubrania, które znajdują się na "wystawie" i mogą być przymierzane, dotykanie itp. przez innych klientów. I tak, jest to legalne. Analogicznie, w większości sklepów internetowych kupisz okulary, które nie były przymierzane, ale dla pewności możesz upewnić się u konkretnego sprzedawcy.
  • Odpowiedz
@allthethings: Generalnie to nie polecam Vision Express xD Ceny mają wysokie (nawet po tych swoich wszystkich magicznych rabatach), jakość beznadziejną (jeśli chodzi o szkła). Prawda jest, że zawsze jak kupujesz u optyka okulary to są one powystawowe ;)

Tak dla porównania jeśli chodzi o ceny. Mam wadę -6, chciałam sobie zrobić korekcyjne przeciwsłoneczne. Pytam się o cenę samych szkieł w Vision Expres (bo wiadomo, oprawki zależą od tego co sobie
  • Odpowiedz