Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupiłem niedawno samochód i jeśli chodzi o jego działanie to wszystko mam zrobione na razie, ale potrzebuję porady na podstawie waszych doświadczeń jak pozbyć się następujących mankamentów, postaram się dodać zdjęcia w komentarzach. Teraz jak na miesiąc jest smart na allegro za darmo chcę z tego skorzystać i zrobić fajne zakupy żeby móc podziałać własnym sumptem. Starałem się zrobić jak największy research ale sporo z tego nie rozumiem.
1. Przez znajomego nazwane "skórką pomarańczy". Małe białe kropeczki na dachu, schodzą przy pomocy lubrykantu i glinki lakierniczej, poleci ktoś fajny i niedrogi secik? Myślę o Shiny Garage ale opinie są różne. Mogę to zastosować na całej powierzchni karoserii?
2. Zadrapania na plastikach od drzwi, są w miarę głębokie, podobno trzeba użyć opalarki i jakiegoś dressingu. Ktoś to robił? Na co uważać i co przygotować?
3. Plamy na welurze, jakiś sprawdzony detailingowy środek? Poprzedni właściciel zapomniał zamknąć okno wjeżdżając na myjnie przez co tylna kanapa wygląda jak po ostrym squirtingu. Środek godny polecenia i zrobię to własnym sumptem czy lepiej oddać do wyprania wszystkie fotele?
4. Jutro dodam fotkę ale na tylnym słupku widać bardzo źle zrobione przejście w malowaniu które nie jest wycieniowane. Oglądał to mój mechanik i twierdzi, że kwestia wypolerowania, mogę to zrobić ręcznie (jeśli tak to jakimi produktami) czy lepiej oddać do wypolerowania?
5. Generalnie chciałbym odświeżyć lakier by wydawał się nowszy, bardziej świeży i głębszy. Auto jest czarne ale, że jest z 2004 zdążyło już zmatowieć, samo woskowanie wystarczy?
Bardzo dziękuję za pomoc, to dla mnie mega ciekawe doświadczenie i jestem bardzo chętny do nauki
#detailing #cardetailing #seat #seatibiza #samochody #niesprzedambederobil #kiciochpyta
  • 7