Wpis z mikrobloga

Jakie auto na pierwsze w życiu polecacie? Student mieszkający na co dzień w Warszawie here. Cena około 10 tysięcy, ewentualnie trochę więcej. Nie chce żeby to był golf 3 albo honda civic, nie mniej jednak również nie chce żeby to było 20 letnie e36. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, a uznałem że przyda mi się samochód. #motoryzacja #samochody #auto #pierwszysamochod
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowaczi: jak ja byłem studentem to się zastanawialiśmy za co pić w nadchodzący weekend, a teraz widzę budżety nie do pogardzenia...
@Nowaczi: Coś pokroju Yarisa, Polo, nawet wziąłbym pod uwagę 206tke. Źle nie wygląda, a całkiem dobrze to jeździło. Za 10k,to już na wypasie z dobrym pakietem na start u mechanika.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nowaczi: opel corsa, może jakaś meganka? Polo też dobry wybór, albo jakaś Fabia. Ogólnie obracaj się w kręgu aut z segmentu B bo takie za tą cenę są w miarę sensownie i nie zezra Ci oszczędności na naprawy
@Nowaczi: całoroczny bilet na wszystkie linie autobusowe
tak jak jestem fanem jazdy autem tak nie mam zielonego pojęcia co kieruje kimś mieszkającym w warszawie gdy dochodzi do wniosku że chce sobie kupić samochód
nie wiem, jakieś zboczenie że kuśka staje od stania w korkach czy co
co kieruje kimś mieszkającym w warszawie gdy dochodzi do wniosku że chce sobie kupić samochód


@Pangia: Nie każdy lubi jeździć na zakupy autobusem, wąchać meneli w tramwajach i Warszawa to nie tylko Śródmieście i Mokotów, ale również inne dzielnice gdzie bez problemu można sobie śmigać samochodem o każdej godzinie ( ͡º ͜ʖ͡º)