Wpis z mikrobloga

Też się wkurzam, że przełożyli mi sezon w Warzone czy premierę Playstation 5, ale prawda jest taka, że to są korpo, tu liczą się pieniądze.
Gdyby np. Europa Wschodnia bylaby najpotężniejszym regionem to by się to odbyło normalnie. Sony, Activision-Blizzard jeszcze by wysłały swoje oddziały do pałowania czarnych.
Jesteśmy po prostu biedni i nikt się z nami nie liczy ;)
Jako, że to USA jest obecnie sercem świata to robią to co robią, jak Chiny zostaną sercem świata to te same korpo będą robić czarnym wywózki do łagrów.

#warzone #callofduty #playstation #ps5 #usa #blacklivesmatter
  • 14
  • Odpowiedz
@loczyn: Nie przełożyli premiery PS5 tylko pokaz.
Amerykanie lubią być traktowani jak pępek świata. Jakby takie zamieszki miały miejsce w jakimkolwiek innym kraju, to nikt by nawet nie pomyślał o przekładaniu eventu.
  • Odpowiedz
@loczyn: chcesz powiedzieć l, USA ma tak duża część rynku PS5 czy warzone ze bez nich im się nie opłaca XD. Bzdura, po prostu każdy patrzy niby na ten "rasizm" najlepsze jest to że ten razism bije od murzynów... A ludzie dalej ślepi i przed nimi klękają i przepraszają... #!$%@? swiat
  • Odpowiedz
  • 1
@loczyn: chcesz powiedzieć l, USA ma tak duża część rynku PS5 czy warzone ze bez nich im się nie opłaca XD. Bzdura, po prostu każdy patrzy niby na ten "rasizm" najlepsze jest to że ten razism bije od murzynów... A ludzie dalej ślepi i przed nimi klękają i przepraszają... #!$%@? swiat


@PiotrTAG: Oczywiscie ze jest to najwieksza czesc rynku i sami murzyni w USA wydadza wiecej na CoDa
  • Odpowiedz
Amerykanie lubią być traktowani jak pępek świata.


Bo nimi są czy tego chcemy czy nie.

Jakby takie zamieszki miały miejsce w jakimkolwiek innym kraju, to nikt by nawet nie pomyślał o przekładaniu eventu.


@MjentowaKupka: Oczywiście, że tak. Jak ci sami Amerykanie bombardowali wioski z arabami to żadnej gierki nie przekładali :)
  • Odpowiedz
@loczyn: jeszcze niższe szczeble budżetówki to mogę zrozumieć, ale specjaliści, jak sama nazwa wskazuje, powinni zarabiać powyżej średniej krajowej, myślę że gra w cenie 249zł stanowiąca 5% budżetu nie zabije takiej osoby. No i z tym bezdomnym to też poleciałeś, rozumiem że bezdomny ma też telewizor, prąd i konsole? U nas bezdomny pewnie też dysponuje od czasu do czasu kwotą 249zł, tylko po co miałby to wydawać na grę?
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: 5% to by musiał zarabiać 5k netto, wbrew pozorom niewielu tyle zarabia. Jest sporo inżynierów którzy zarabiają mniej, a to wykształceni ludzie.

Bezdomny nie ma reszty, ale pójście to byle gównianej pracy czy skoszenie sąsiadowi trawnika wystarczy, by tę grę kupić.
  • Odpowiedz
@loczyn: Dlatego ja coraz bardziej rozważam ucieczkę do #nintendo . Może i kosztuje wszystko ale tam chociaż gracz jest traktowany jak gracz. Wiele nie stracę, bo z racji wieku te korporacyjne gówna zwane potocznie grami AAA przestają mnie interesować
  • Odpowiedz