Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? czemu ja sie tak od razu #!$%@? w dziewczynach xD Prawie cale zycie bylem sam przez problemy ze soba, nie liczac krotkeigo zwiazku jak mialem 15 lat, pozniej praktycznie 0 kontaktu z plcia przeciwna i teraz jak mam 22 lata to troche wrocliem do zywych, ale kazdy moj kontakt na imprezach z nowopoznanymi dziewczynami na imprezach czy gdzies ma dwie mozliwosci:
a) nie dogadujemy sie i nie lubimy
b) dogadujemy sie i konczy sie seksem albo całowaniem
I na drugi dzien czuje sie, jakbym cos czul do tych z ktorymi mnie cos laczylo przez chwile w opcji b) i nie moge przestac o nich myslec przez pewien czas xD mimo ze przy probie dalszego kontaktu traktuja mnie jakby nic sie nie wydarzylo. Chcialbym znalezc sobie jakies kolezanki, bo mam tylko samych kolegow, ale zawsze moje proby koncza sie w te 2 sposoby. Ja wiem ze w problemach typowych wykopowych przegrywow, to moj "problem" jest zalosny, ale jednak chcialbym miec tez kolezanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed589d4a913fb53fa4e8219
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================.......................] 42% (98zł/235zł)
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wyjaśnienie jest dosyć proste i biologiczne. Przeskakujecie od razu do seksu, więc nie na żadnej reakcji, a sam seks tak czy siak szorycuje Cię hormonami w tym oksytocyna, która odpowiada m. in. za przywiązanie. I jak seks wzmacnia uczucua, tak tutaj może Ci podsuwać pomysł że one są.
Jak Ci się fajnie gada to zbuduj relacje i potem idź do łóżka. Wtedy nie zostaniesz olany po. (gwarancji nie na, ale tak
  • Odpowiedz
OP: @funny_bunny: ale jak laska sama czesto mnie wyciąga, to co mam powiedzieć że jest za wcześnie xD To nie jest tak, że to ja wszystko inicjuje, może dawniej tak było jak nie zdawałem sobie sprawy ze tak wyglądają moje relacje jak opisałem.
@Tuptol: najczęściej na domówkach.
@KarmazynowyHefalump: Zabrzmiało jakbym był jakimś ultra chadem co dupy obraca co weekend, niestety tak nie jest xD
@mimil: ale ja
  • Odpowiedz