Wpis z mikrobloga

To mówisz, że Kasia, Twoja żona, ta szara myszka która zechciała Cię w wieku 31 lat, wcale nie jest drapieżna w sypialni?

Nikodem oraz Oktawian są innego zdania.

Podczas gdy Ty w wieku 22 lat robiłeś u Janusza, i umierałeś z samotności, to wszystkie otwory Kasi były wiercone, świdrowane i boltztowane, przez tych Chadów podczas imprezy w akademiku! Wtedy ją głowa nie bolała! Wtedy myślała tylko o tym by Ci młodzi herosi zaspokoili jej hipergamiczne instynkty. Żaden z tych samców wysokiej jakości nie musiał zapewniać jej utrzymania, kupować drogich prezentów, ani wymyślać tekstów na podryw, by ją sobą zainteresować. Samo ich istnienie, ich nadrzędna genetyka sprawiała, że czuła podniecenie. Jej atrakcja do nich była fizyczna, silna i naturalna.
Myślisz, że poleciała na Oktawiana bo dobrze dobrał pasek do spodni? NIE! Poleciała na niego bo jego struktura kostna twarzy prawidłowo się rozwinęła!
Myślisz, że obrobiła Nikodemowi jego żylastego Maksymiliana Kolbe po 15 minutach znajomości na otrzęsinach Uniwersytetu Warszawskiego, bo kupił drogie ciuszki na Zalando? NIE! Zrobiła to bo wertykalna długość jego szkieletu wskazywała na silne geny!
Ty, przegrywie, masz się zadowolić resztkami ze stołu Chada. Będziesz, wychowywał i utrzymywał jej bąbelka z wcześniejszego związku, wmawiając sobie, że nie ten ojciec co zrobił a ten który wychował. W zamian otrzymasz kilka stęknięć przy zgaszonym świetle na miesiąc. Tyle dostaniesz za to, że przyniesiesz ciężko zarobione pieniądze w zębach!
#przegryw #blackpill #blackpillraw #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #harlekinydlaprzegrywow #przygodyprzyszlejzony
B.....W - To mówisz, że Kasia, Twoja żona, ta szara myszka która zechciała Cię w wiek...

źródło: comment_1591017070wIGwvgzIPP3mapN2eKH5U3.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: Przeciez tutaj chodzi jedynie aby cwiczyc i miec wyglad odpowiedni. Pasja czy inne jest nie wazne dla typiary aby tzipa sama byla mokra :) Mozna przeciez chodzic tez caly czas w czarnej koszulce i niebieskich dzinsach a kolba nie bedzie ani razu w spoczynku w weekend :D Ok, jak ktos jest konusem to slabo ale wiekszosci brakuje « oszlifowania » ;)
  • Odpowiedz
@Felixu: czy znasz jakiegoś oskarka, który siedziałby godzinami na wykopie tocząc jakieś ideologiczne wojenki czy robił za pożytecznego idiotę dla polityków chodząc w jakichś marszach poparcia? No mi nie dane było, za to znałem troche lowtier normików, którzy copeowali w ten sposób
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Oskarek nie wie co to wykop, a jeśli już to tylko kojarzy, że tam obrażali papieża, a potem idzie do Natana na domówkę na osiedlu deweloperskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Eugeniusz_Zua:

czy znasz jakiegoś oskarka, który siedziałby godzinami na wykopie tocząc jakieś ideologiczne wojenki czy robił za pożytecznego idiotę dla polityków chodząc w jakichś marszach poparcia?


Bicz plis... Ja jestem chadem podstawionym przez Gazetę Wyborczą opłacanym przez rosyjskie służby.

  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Kiedyś sobie myślałem ze jestem przegryw bo naprawdę miałem okresy po 2 3 lata samemu. Mam 166 cm i cofnięta szczękę i raczej nie mam kasy. Partnerek w sensie kobiet z którymi spałem miałem koło 30 przez 37 lat życia. Niewiele jak porównam się z Chadami jakich znam. Teraz mam druga zone i córkę pomimo różnych ciężkich sytuacji dobrze mi z nią. Hmmmm. Miałem różne dziewczyny. Z Polski, Wietnamu
  • Odpowiedz
@Matioz: taki troll na tagu przegryw który gada cały czas o jakimś resellu i że drogą do wygrywu jest kupowanie drogich ciuchów np pasek za 600 zł z jakichś drogich marek, wyśmiewa tag przegryw że noszą się w croppie i ccc co np w moim przypadku nie jest prawdą, w skrócie debil jakich mało
  • Odpowiedz
@Gandern: Dzięki za wyjaśnienie, nie naśmiewam się z przegrywow, ale bekę z wyznawców Croppa mam potężna, nie sądziłem, ze ktoś inny tez się z tego śmieje, obczaje te wpisy xd
  • Odpowiedz