Wpis z mikrobloga

@robert5502: jest mi bliżej do poglądów Kościuszki niż współczesnych prawaków, no ale #!$%@?, co za idiotyczny argument, to że ktoś miał inne poglądy od nas nie oznacza że nie możemy go szanować za to co robił
  • Odpowiedz
@varmiok: no tak, szczególnie że głosił np takie poglądy, a dziś prawactwo poleruje klerowi galy

Kościół Powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród”
  • Odpowiedz
Żadna religia nie może im przeczyć odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród


@robert5502: tutaj to chyba lewica powinna się dość mocno zastanowić czy tego by chciała. Bo z tego co mi wiadomo to prawo zapisane w koranie jest najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kościół Powinien być oddzielony od państwa, nie wolno
  • Odpowiedz
@varmiok: A mi bliżej do lewicy. Natomiast po prawakach, a już wybitnie Kościele będę jeździł jak po burych sukach ( ͡º ͜ʖ͡º) Szczególnie tych tzw pseudo patriotach czy prawdziwych Polakach.. Zasługują na to
  • Odpowiedz
@robert5502: Ja pamiętam, jak parę lat temu Morawiecki przemawiał o roli wsi w polskiej historii na święcie wsi ustanowionym przez PIS:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Walki_i_M%C4%99cze%C5%84stwa_Wsi_Polskiej

Przemawiał długo, szczegółowo przypominając całą historię polskich chłopów od Mieszka I aż do czasów współczesnych. Przemawiał, przemawiał i... nie wspomniał ani słowem o Kościuszce, o Uniwersale połanieckim, o kosynierach.
Po prostu ktoś taki jak Kościuszko słabo się wpisuje w historię Polski wg katolickiej prawicy, więc mądrzejsze o nim nie
  • Odpowiedz
@varmiok: Tym, że jeb.e sprzedajna zakałę kraju, pazernych manipulantów, pedofili - nierobów w koloratkach - czyli osobników świadomie wykonojacy zawód trutnia. A nie kogoś bo ma inny kolor skóry.
To i tak mniej niż Kościuszko, bo on paru przeniósł na łono pana nieistniejącego. Widzisz różnicę, czy jeszcze nie?
  • Odpowiedz
@varmiok: Mogą być księdzem, tylko niech nie narzucają swoich wysrywow całemu społeczeństwu i niech żyją z "golenia" swoich owieczek a nie kasy państwa. Wtedy przestaną przeszkadzać.
  • Odpowiedz