Wpis z mikrobloga

Kolejna porcja mądrości Bosaka xD Państwo katolickie jest najlepszym modelem, bo "Kościół dzięki Objawieniu najlepiej rozpoznaje powołanie człowieka." W komentarzu bonus - zdaniem Bosaka nie ma na świecie państw katolickich, chce by Polska była pierwszym oraz jego argumenty.
https://twitter.com/krzysztofbosak/status/1043471440669011969 (mirror)

#bekazprawakow #bekazkatoli #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #konfederacja #bosak #polityka
R187 - Kolejna porcja mądrości Bosaka xD Państwo katolickie jest najlepszym modelem, ...

źródło: comment_15909986283XC9xga1m70hkl9TLAkJoB.jpg

Pobierz
  • 40
@R187: Tacy Wolnosciowcy a zamiast dyskutować kwestie światopoglądowe z innymi partiami jak i gospodarcze to próbują wszystkim narzucić swoje zdanie i ich wypowiedzi gdzie krakają zbędne i nie maja szacunku dla innych (Braun i jego wypowiedź o „dewiantach” za co W. Czarzasty go skarcił) zawsze są uważane przez kuców jako MeRyDoRyDżNe i zawsze do nich wala konia bo w końcu po 30 latach Januszkowi się dostało do sejmu gdy wszedł w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@R187: dawno już to pisałem że konfederacja wystawiając bosaka strzeliła sobie w oba kolana... I zdziwię się jeśli Bosak będzie miał więcej poparcia niż np Braun kiedy kandydował...
@R187: Przecież Konfederacja to partia dla potomków Januszów pseudokatolików i biedy intelektualnej. Chyba nie oczekujesz, że wychowując się w takiej prymitywnej rodzinie, kiedy kształtuje się twoja mentalność, zawistny Janusz, który przebalował młodość i teraz robi na śmieciówce, obarczając winą za to cały świat, wychowa swoje dziecko w szacunku do drugiego człowieka, w tolerancji dla inności i otwartości na świat? Takią mentalność ciężko jest zmienić nawet wieloletnią edukacją, czy dobrym wykształceniem, dlatego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
znalazłem go dziś rano.

@R187: To normalne, że szukasz rano wpisów sprzed dwóch lat danego kandydata na prezydenta?

Nie chce nic mówić, ale jak się uprzesz to większość kandydatów parę lat temu mogło mówić totalne bzdury.

EDIT: nie bronię Bosaka, ba. Uważam, że Polska powinna być świecka w praktyce, a nie w teorii jak ma to miejsce teraz.
To normalne, że szukasz rano wpisów sprzed dwóch lat danego kandydata na prezydenta?


Znalazłem to przypadkiem szukając wpisów Bosaka na temat argumentu ad natura, bo dyskutowałem o tym z kimś na Wykopie tutaj: https://www.wykop.pl/link/5529979/comment/77833617/#comment-77833617

A skoro już to znalazłem, to uznałem, że warto się tym podzielić w osobnym wpisie.

Nie chce nic mówić, ale jak się uprzesz to większość kandydatów parę lat temu mogło mówić totalne bzdury.


Dwa lata temu to nie
@R187: taaa. A kolejnym postulatem bedzie monarchia. Bo przeciez Polska najlepiej sobie radzila majac silnych autorytarnych wladcow.

Idiota robiacy oratorskie fikolki zeby sie wykrecic od odpowiedzi (brzmiacej "bo ja tak uwazam"). Nawet Jechowi potrafili by na to merytorycznie i z sensem odpowiedziec.