Wpis z mikrobloga

Fejk: Obrzuciły vana policji w NY Mołotowem są z zarzutami. Jedna należy do ANTIFY by @bionesta

Tytuł Jedna należy do ANTIFY a prawda jest taka z samego artykułu:

Social media users, including former NYPD Commissioner Bernard B. Kerik, who oversaw the city’s response to the 9/11 terrorist attacks,have alleged that Samantha Shader is a member of the militant left-wing, anti-fascist group Antifa. Authorities have not commented on those claims.


Czyli teraz można kogoś o coś oskarżyć (alleged) w social media i to już jest prawda?

W samym TT komisarza Bernard B. Kerik nie ma oskarżeń o przynależenie do Antify
https://twitter.com/BernardKerik/status/1266816621101944832

#swiat #ciekawostki #usa #policja #protest #trump #neuropa
źródło: comment_1590950184hOIikMSwQ62twVyGnbmBGe.jpg
  • 11
tytuł jest ograniczony do 80 znaków


@bionesta: nie jest to usprawiedliwieniem pchania fejka

media donoszą o przynależności


nie donoszą, tylko Social media users have alleged

na TT komisarza na końcu tego wpisu masz dodany #antifaterrorist


i to jest ten Twój dowód na przynależność do Antify?
@k1fl0w: żałosny neuropku to jest skandal ze ten news przez ciebie spadł. widać bandyci z antify to twoi przyjaciele i bronisz ich zażarcie jak reszta neuropejskich trolli

fejk njus xD
chciałbym żeby modki sciagały każde znalezisko z takimi psuedo przekłamanym tytułem. bo wy sobie możecie pisać bzdury i znaleziska nie spadają. mi nie sciągają jak zgłaszam. zmieniają tytuły.( ͡º ͜ʖ͡º)

to jest wasza lewacka przekłamana sprawiedliwość.
Fejk: Obrzuciły vana policji w NY Mołotowem są z zarzutami. Jedna należy do ANTIFY by


@k1fl0w: jakim cudem ci to uznali? Mnie w innym znalezisku gdzie murzyn kopie chlopaka skaczacego po jego samochodzie, ktore zglosilem (oczywiscie nie ma cienia dowodu ze to antifiarz) moderacja napisala, ze nie zajmuje sie tym czy znalezisko jest prawdziwe
.