Wpis z mikrobloga

Z tym przesuwaniem Ligi Minus , pchają się w kłopoty większe niż zamieszki w stanach. Nikogo nie obchodzi zdanie "słuchaczy" zazwyczaj to jakieś pedryle z liceum , polizywujące fiuty mejwenów oh dziękując za super kanał , świetna robota itd. zero ciekawych pytań , stwierdzeń tylko jakieś anegdoty z dupy że tam jakiś piłkarz srał na orlenie a drugi sikał do basenu. Niech se robią tę popelinę u siebie ,ale zostawia chłopaków z Weszło w spokoju. Bo liga minus to jedyny program po Stanie futbolu który da się oglądać i posłuchać ciekawych rzeczy . #kanalsportowy #ligaminus #weszlo
  • 3
Z klimatów WeszloFm bardzo lubię MLE Kotleszki i Kiedyś to było Kamila Kani z częstym udziałem Leszka Milewskiego i przedstawicieli retrofootball. Czyli programy gdzie pilka staje się fajnym pretekstem do zahaczania o inne rejony- satyryczne, podróżnicze, historyczne... Do tego Ćwiąkała + calcio truck i Święcicki i dla mnie to już jest full wypas. Wiadomo, oglądam KS; są lepsze i gorsze rzeczy na kanale, ale ani nie daje mi to tyle czystego funu