Wpis z mikrobloga

@namiot666: Ja tam nic nie mam przeciwko biurowcom.Zamiast spalarni odpadów,siarki,fosforów lepsze takie czyste biznesy.Co ciekawe teraz w dobie kryzysu sporo firm z GB zapowida redukcję etatów -chodzi o branże it.Zamierzają przenieść swoje centra usług do innych tańszych krajów w tym do Polski.

I dajcie spokój już z tym radnym oby każdy radny tak przejmował się swoją rolą.Parę fotek z Wałęsa podziałało jak czerwona płahta na byka.I ci sami ludzie co mają
@namiot666: gwarantuje że nic się nie dzieje. Skoro partia wie lepiej to Mikołaj Dorian Sobczak grzecznie, jak megafon, powtarza tłumaczenie partii.

Tutaj rozgrywa się inny dramat za kurtyna tej decyzji - WOLWERIN PERUCKI byl tak przeciw że aż za.
@VeryApe: Jechanie to nawet malo powiedziane. Niesmieszne memy na sile z nim w roli glownej, wolanie do kazdej kontrowersyjnej sprawy, takie troche szczucie dla szczucia. Oficjalnym powodem jak zwykle byl fakt ze nie mysli sam tylko powtarza wszystko co partia.

Mialem mieszane uczucie do calej nagonki szczegolnie ze obecnie mieszkam na przymorzu malym i z kazdego kolejnego biurowca sie super ciesze. Jezeli bede zmienial prace to zawsze mam okolo 7min z