Wpis z mikrobloga

@kapuczina_corki_somsiada: Czy ja wiem, czy takie wydurnianie? To też byłoby coś, jakby kapsuła sobie wylądowała od razu w NASA, a nie jebła gdzieś na środek oceanu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kreation: Z ludźmi.

@enron: Skąd info? Z tego co wiem, to tylko dlatego chcą lądować na spadochronach, bo NASA tak chciała, jako sprawdzony sposób. Między innymi dlatego podczas ostatniego testu, gdzie wysadzili booster w powietrze,
@rolnik_wykopowy: po pierwsze, lądowanie na superdraco na wodzie to chyba trochę nie bardzo. Po drugie, jak dragona rozerwało to jako przyczynę zdiagnozowano jakieś tam wielorazowe zaworki w paliwie. Wymieniono je na jednorazowe. Wydaje mi się, że na blogu Florydziaka coś czytałem o tym że przez to już nie można lądować na superdraco - nie wiem, czy na samym blogu czy w komentarzach.

No i jest opcja że mi się popierdzieliło (
@enron: No właśnie chodzi mi o to, żeby nie na wodzie lądowali, ale od razu na lądzie, albo chociaż na barce. Raczej Ci się popierdzieliło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na SuperDraco można lądować, ale NASA wybrała sprawdzoną metodę, czyli spadochrony.

Teraz sobie tak myślę, że przecież mają odpowiednie procedury i np. jeśli booster, który ma wylądować na barce, jeśli ma jakieś problemy z silnikami, to po prostu