Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Wiele razy mi tutaj pomogliście, więc postanowiłem poprosić Was o pomoc ponownie:
Chcę postawić kawałek płotu (ok. 8 m). Macie jakieś ciekawe/ tanie/ sprawdzone pomysły?
Zależałoby mi, żeby w miarę zakryć podwórko, więc siatka odpada- wolałbym coś drewnianego/ w kolorze drewna.
Nie muszą to być "gotowce" (chociaż takie też chętnie sprawdzę), mam jakieś tam pojęcie, więc chętnie coś zmajstruję samemu.
Pozdro!
#ogrodnictwo #ogrod #ogrodzenia #majsterkowanie #budownictwo #diy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Klimczy jak masz chęci, jakieś umiejętności i migomat to przęsło ogrodzeniowe z profili 100x20 powinno dobrze pozakrywać. Tylko zapomnij o tym że to będzie tanie.
  • Odpowiedz
@Bulin: Panieee robić coś takiego we własnym zakresie to lekkie szaleństwo, widuje takie ogrodzenia, ale to trzeba ocynkować, ew jeszcze pomalować proszkowo. Ogólnie to w ogóle mi się nie podobają, co drugi kredyciarz takie stawia teraz :D
  • Odpowiedz
  • 0
@albertbranka wbrew pozorom nie jest ciężko zrobić taką panelowke. Dobrze wypiaskowane i pomalowane proszkowo postoi lata, cynkowanie to wg mnie zbędny wydatek. A swoją drogą też mi się nie podobają, za gęsto ich jest już nasiane.
  • Odpowiedz
@albertbranka: A to też dzisiaj oglądałem (stały widz), ale taki problem jaki jest poruszony w filmie- stabilność- u mnie będzie to w sumie w "przeciągu", więc mogłoby nie ustać (a na pewno na takich kotwach). Ale dzięki za odp!
  • Odpowiedz
@Gze118: Zawieźć znajomemu pracującemu w zakładzie gdzie maluje się proszkowo, wnieść po kryjomu i dać flaszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). U mnie tak się rozbiło, ale raczej felgi chłopaki malowali i to jeszcze nie zawsze się majstrowi proszek chciało zmieniać i leciał tym co miał pod ręką
  • Odpowiedz