Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blackpill_RAW: xDDDD gościu wygląda jak typowy Normik, wiadomo że jakaś napchana plastikiem laska się za nim nie obejrzy, ale zwykła dziewczyna jak najbardziej tak - jak dla mnie gościu spokojnie 7-8/10, ma ładne oczy, symetryczną twarz, przyległe uszy, normalną fryzurę, dobrze mu z oczu patrzy, spokojnie poszłabym z nim na randkę :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@programista1992: trochę mi się Ciebie szkoda zrobiło patrząc na ten komentarz i inne Twoje wpisy ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałabym Ci napisać, że życzę Ci żebyś znalazł jakaś fajną kobietę, ale nie mogę, bo jak ktoś ma takie przemyślenia jak Ty, to wątpię żeby jakaś się skusiła na takiego zakompleksionego mizogina XD
trochę mi się Ciebie szkoda zrobiło patrząc na ten komentarz i inne Twoje wpisy ( ͡° ʖ̯ ͡°) chciałabym Ci napisać, że życzę Ci żebyś znalazł jakaś fajną kobietę, ale nie mogę, bo jak ktoś ma takie przemyślenia jak Ty, to wątpię żeby jakaś się skusiła na takiego zakompleksionego mizogina XD


@bubble_of_joy: Teraz już wiadomo na 100%, że trollujesz albo jesteś upośledzona. Widzisz @programista1992 intzelu? Było nie