Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapalsobiekota: Chyba nie powinnam tego komentować, bo wyczuwam, że zostałam przez Ciebie wrzucona do worka pod nazwą 'typowa p0lka' ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie jedź po mnie tak ostro, ja też jestem człowiekiem i miewam gorsze momenty i szukam pomocy u bliskich. Nie jestem żadną supergwiazdą tylko zwyklakiem. Nie lubię jednak użalać się bez końca nad swoją niedolą, tylko wziąć się w garść i zmienić taki
  • Odpowiedz
@bubble_of_joy: Też bym chciał to zmienić lecz czuję że bliscy mi w tym przeszkadzają i nie rozumieją tego jak się czuję lecz też mam na to #!$%@? i chcę jakoś za niedługo ogarnąć żeby się od nich oddalić (ale to też nie takie proste przeszedłem ostatnio dość dużo i nie jest to użalanie się nad sobą tylko pisanie o swoich słabościach co powinno być normalne mówienie o tym w sumie też)

Ciebie nie wrzuciłem do worka lecz chcę żebyś sprecyzowała na następny raz definicję i nie nazywała czegoś inaczej niż już się nazywa, to co jest u góry napisane to bardziej życiowy przykład z ostatniego czasu

Nie przejmuj się tym co napisałem bo to nie było "do Ciebie" pokazałem tylko swój punkt
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zapalsobiekota: Rozumiem, co masz na myśli. Rodzina często nie pomaga. Ja mam to szczęście, że mam super rodziców, ale wiem, że nie każdy ma tyle farta.
Co do ostatniego akapitu to.. eh... Rozumiem Cię doskonale ( ͡° ʖ̯ ͡°). No nic, trzeba jednak przeanalizowac swoje błędy, wziąć się w garść i robić swoje. Co ma być, to będzie. Trzymaj się kolego!
  • Odpowiedz