Wpis z mikrobloga

Przecież w tym całym uniwersum nie ma ani jednej osoby, której słowo byłoby wiarygodne. Każdy ma mniejszą lub większą mitomanię, a Wy bierzecie za pewnik coś, co tylko Wam pasuje do tezy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dizel81:

Wątpię żeby ot tak umarzali wszystko


Co konkretnie i kto umarza?

@StarosielskiDyktator:

Na samą logikę dzięki ograniczonej poczytalności umarzają mandaty, po wizytach służb których nie chciał wpuścić też szły
@bodziodestruktor: Ty wiesz lepiej, widziałeś w ogóle kwity że Konon jest niepoczytalny?
To wszystko to są tylko domysły.
Powtarzam że jakby tak było wszystko umarzane to każdy by sobie wyrobił żółte papiery w tym kraju i za nic by nie płacił.
To są w ogóle jakieś dziwne gadki cały czas że Kononowi i Strusiowi wszystko umarzają bo są jacy są. Mnie to nie przekonuje.
@dizel81: A skąd Ty wiesz, że komukolwiek cokolwiek umarzają? Widziałeś kiedyś te mandaty? Widziałeś jakieś pisma z sądu czy czegokolwiek? Wierzysz, że dzielnicowa umorzyła mandat, bo tak Ci powiedział jakiś ćpun-menel na youtube? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może źródłem tej wiedzy jest strona prawnicza lex i tajemniczy informator mexicano? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powtarzam że jakby tak było wszystko umarzane to każdy by sobie wyrobił żółte papiery w tym kraju i za nic by nie płacił.


@dizel81: Rozumiemy, Ty zakładasz, że jest co umarzać. Ja podważam w ogóle fakt, że na nich ciążą rzeczy, za które grożą jakieś konsekwencje, a prywatne firmy i długi? A kto pójdzie sądzić się o 1000 zł z menelem, który nic nie ma?
@bodziodestruktor: Konon ma chałupę i działkę, nawet starego Lublina, drugi samochód, warte nie warte, ale sam fakt że przyszedłby komornik i to zajął dla samej satysfakcji.
Może czekają jak zmieni miejsce zamieszkania.
Wtedy obciążą tymi długami działkę i dom i potencjalni spadkobiercy g.wno dostaną.
Ze Szczura też mogą coś zacząć ściągać bo przecież ma firmę i kasa na koncie, czego tego nie robią to nie wiem.
Moim zdaniem to nie jest
@dizel81: Trochę precyzując. Kiedyś Konon np. w czasach jak zajmowali się nimi MOPR miał umarzane wszelkie długi bo w tym m.in. pomaga opieka społeczna. Były tu nawet linki do decyzji o umorzeniach kolejnych podatków od nieruchomości itd. Kiedyś wspomniał na jakimś filmie o umorzeniu jak dostał pismo... Teraz to są same brednie przygłupów wymyślających niestworzone historie i zaróno z jednej strony jak i z drugiej. Mityczne ogromne długi (na hipotece pomimo,
źródło: comment_1590923774wSdwYz19VW6oWqz3bA444l.jpg
@musicfan12: Takie rzeczy to musiałbyś pisać co miesiąc ale to i tak nic nie daje bo jak ktoś o czymś nie ma pojęcia to musi się wypowiedzieć. Użyłbyś jakichś określeń typu stawka dzienna czy zamiana na areszt to już by przygłupy nie przeczytały bo i tak by nic nie zrozumieli to po co... Można przejrzeć kto takie bzdury plusuje i widać od razu komplet przygłupów.